Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell big baxolni?...

Hogyan kell big baxolni? Esetleg valaki valami link vagy leírás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
beat box-ra gondolsz?:D
2010. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

hát ez de k.urva gyöökér, én a helyedben (ne) főbe lőném magam.

Először esetleg, talán, ha nem gond azt tanuld meg, hogy kell leírni, és máskor nem fonetikusan leírni -.-

Beatbox = szájdob

bigbox ??? = nagydoboz ????

az még oké, hogy nem tudod , hogy kell , mivel először senki se tudta, de az, hogy úgy akarsz megtanulni vagy bármit is vele csinálni, hogy nem is tudod leírni, azt garantálom, hogy belőled soha sem lesz profi.

Ja és a kérdésedre google/youtube csodákra képes, bár nálad....

2010. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

most látom, hogy nem is big box hanem big bax.

akkor most már minden más. na szóval hogyan kell "nagy b@szni" ?? :D

2010. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ki gúnyoltatok.Tudtam,hogy nem így kell leírni helyesen,de azt nem,hogy hogyan.Azért talán lehet,hogy még is segít.Azért köszi.:D
2010. júl. 16. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:

na ha nem tudtad, hogy kell leírni, akkor így kellet volna a kérdésednek lennie: Hogyan kell "big bax"-olni? Esetleg valaki....

vagy a végére odaírni, hogy nem tudom ,hogy kell leírni de így kell mondani, de mondjuk akkor se lenne, jó mert "Bít Box" legalább is a kicsi angol tudásom ezt súgja, de mentségemre szóljon, hogy ha esetleg nem is így kell kimondani, már németet tanulok 1 éve :D és csak általánosban tanultam 2évig angolt, de azt se nevezném "tanulásnak" :D de mégis sok angol szót tudok, pl. Fuck you Yeah :D nem ám vicceltem :D

2010. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2010. júl. 17. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!