Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt, mikor...

Milyen érzés volt, mikor feltetted életed kérdését az oldalon és törölték?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt ilyen, de én el szoktam olvasni egy oldal szabályzatát, hogy tudjam mit lehet csinálni és mit nem. Kevésbé esik szarul, mert most másokat próbálsz okolni a saját hibád miatt.
2019. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem volt életem kérdése

nem volt semmilyen "szabálysértés" benne

csak a sok frusztrált idióta jelentette, így kitörölték

az volt a kérdésem, hogy a leszbikusok miért kirekesztőek a biszexuálisokkal szemben, mikor a heteróktól elvárják, hogy toleránsak legyenek velük

és ezt úgy kérdeztem, hogy én is leszbi vagyok..

2019. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
S hetero lettél vagy metroszexualis?
2019. okt. 14. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:

En most gondolkodom miert is törölték? Sajnos miután kiírtam nem néztem vissza, így fogalmam sincs, hogy egyből kiírás után gond volt vele vagy valaki jelentette.

Igaz, ami igaz a kérdést úgy tettem föl, hogy nem az én szemszögemből, így újraolvasva a szabályzatot már ez eleve tilos, mert lehet félrevezetésként értelmezni. Csak ha saját szemszögemből teszem ki, akkor felismerne az egyik rokon (aki szerintem fent van szintén a gyakorin).

De már sok életem kérdését kiírtam és volt olyan is, amit családi tragédia miatt én töröltettem, hogy többet ne lássam én se és más se a kérdést.

2019. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Magyarországon mindig lesz, aki jelent, ezt már megtanultam.

Olyanról is tudok, hogy valaki annyira gonosz, hogy magát jelenti. Az ingerek már nagyon elszabadultak, mélyek az impulzusok.

2019. dec. 2. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!