Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fog el rossz érzés, ha...

Miért fog el rossz érzés, ha el kell mennem itthonról?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt így, sőt kifejezetten szerettem eljárni. Most július óta ha csak tervben van, hogy elmegyünk valahova elkap egy rossz érzés. Nem tudom elmagyarázni, hogy mi, csak rossz kedvem lesz. Tök mind1 hova mennénk vagy mennék és hogy mennyi ideig, lehet az egy strand, fagyizás, angol óra (magántanárhoz járok) vagy bármi egyéb amit esdig élveztem egyszerűen nincs kedvem.

Legszívesebben itthon lennék csak.


És nem lustaság, mert a rossz érzést ez sem magyarázza. És itthon sem fekszem egész nap, csak elmenni nincs kedvem sehova


Ez mitől lehet?



2019. júl. 16. 03:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Honvágy...

Otthon jobban érzed magadat, ennyi.

2019. júl. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságérzet - Otthon nem történhet veled baj

Azt csinálsz otthon, amit akarsz és nincsenek emberek, rád erőltetett dolgok, amiknek meg kell felelned vagy meg kell csinálnod.


Lehet, hogy besokalltál valamitől, vagy tudat alatt valami rossz dolog ért.

2019. júl. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első!


De egy boltba menéstől nem kellene honvágyamnak lenni, hiszen ott van 2 percre például. Illetve mitől lesz rossz kedvem?

Hiszen attól, hogy otthon jobb, még élvezhetek egy fagyizást, kirándulást. De elfog egy rossz érzés,a gyomrom görcsbe rándul minden bajom van.


És miért 2 hete kezdődött? Eddig is ugyanígy szerettem itthon lenni.


Második! Nem értem igazából mi történhetett, mert semmi "rossz" élményem nincsen. Csak egyik napról a másikra ha el kellett/kell mennem bárhova görcsbe rándul a gyomrom és nagyon rossz kedvem lesz.


És ötletem sincs mit tudnék tenni,mert még nem szeretnék pszihológushoz fordulni.


De köszönöm a válaszokat és továbbra is várom, ha esetleg valaki volt hasonló helyzetben vagy csak tudna segíteni, hogy változtassak rajta, mert ez így nagyon nem normális.

2019. júl. 16. 07:57
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

2-es vagyok


Én is így vagyok vele sajnos, egy boltba is rengeteg energiát kell gyűjtenem, hogy lemenjek, pedig itt van 2 perce és kb 2 perc alatt itthon is vagyok.

És rosszul érzem magam a tudattól vagy ha valahova máshova kell mennem, akkor is órákig tart

mire erőt veszek magamon és mindig sietek haza.


Ugyanúgy ha hazaérek egyből elmúlik ez az érzés és örülök, hogy végre túlestem rajta és végre

felszabadulttá válok és azt csinálok, amit szeretnék és amihez kedvem van.


Pedig nem történik semmi extra... és nekem se volt különösebb okom rá.

Nem bántott senki,se az emberek így nyílt utcán.


Talán a pánikbetegséged alakulhatott ki valami miatt.

Esetleg depresszió vagy csak egy ilyen időszak.

2019. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én számomra alapvetően jók a nem itthoni programok, mégis nehezen veszem rá magam, hogy elmenjek. Ha valakivel meg van beszélve, hogy találkozunk valahol, az jobban motívál. Egyedül nehezebben mozdulok ki én is.
2019. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele. Megkönnyebbülést érzek, megnyugszom ha hazaérek, mégha szórakozás miatt mentem is el.


Hát nem tudom, nagyon remélem hogy elmúlik és semmi komoly és ez csak egy ilyen időszak.


Nagyon megilyeszt igazából mert velem sosem volt még ilyen, nyilván ezelőtt is itthon volt a legjobb, de mindig jó volt eljárni, vagy legalábbis nem esett nehezemre.


Köszönöm mindenki válaszát.

2019. júl. 16. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit depresszívebb időszakom van?
2019. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* időszakod
2019. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igazából lehet. Egyszer jókedv aztán szomorúság fog el.


Csak tudnám mi az oka, hogy ez így hirtelen megjelent az életemben.

2019. júl. 17. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!