Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan hely, ahol be lehet...

Gévich Csilla kérdése:

Van olyan hely, ahol be lehet szerezni bagoly és holló preparátumot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a baglyok védettek, nem is akarok egyet sem a túlvilágra küldeni, ahogy hollót sem. Csupán csak ők a két kedvenc madaram és mivel komplikált lenne élőt tartani és engedély köteles is, gondoltam hátha valahol be lehet szerezni preparátumot. Mivel nem a divatban sokszor elcsépelt, grafikai és vagy karikatúra madarakért, hanem a valós természetes szépségű állatokért vagyok odáig, ezért szeretnék így egy-egy "élő" példányt beszerezni. Ha tudtok légyszi segítsetek! Köszi

2019. okt. 14. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
És ha beírod a gugliba hogy preparátor meg a helyet ahol laksz, az nem segít? Vagy úgy túl egyszerű lenne?
2019. okt. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beírtam és vagy lejárt hirdetést dobott ki, vagy ilyen madarat nem tálalt, vagy nekem kéne a madarat vinni, de mint mondtam nem akarok és nem is fogok egyet se legyilkolászni. Azért kérdeztem, mert máshol nem tálaltam normális választ és itt hátha látja egy hozzáértő is.
2019. okt. 15. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!