Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira szeretn...

Mit csináljak? Annyira szeretnék. :S

Figyelt kérdés

Helló! Naszóval! A gimimben szeptembertől mindenkinek kötelező egy hangszeren elkezdeni tanulnia. Én rögtön mondtam, hogy szaxofon(mivel imádom a jazz-t). Megnéztük, és elképesztően drága. Sajna az én családomnak nincsen rá pénze. (tehetséggondozó programos suliba járok).


Aztán végig néztük, és az összes hangszert, és az összes az...

Régebben tanultam zongorázni, csak helyhiány miatt, odaadtuk a zongorát...

Akkor most nem tudok semmit tenni, maradhatok a furulyánál?


2010. júl. 16. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
biztosan van használtan olcsó szaxi
2010. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És a gitár? Szerintem nagyon jó, és nem is drága. Legalábbis egy sima akusztikus nem.
2010. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hm... A gitár nem is jutott eszembe.:O


És, annak megkora a nehézségi foka?

2010. júl. 16. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Probalj meg irni meg tobb ilyen forumra, vagy ujsagba..., hatha vkinek van egy felesleges szaxofonja, esetleg trombitaja, es megszan vele. Sok sikert!

En is szeretnek vmi hangszeren jatszani, de nekem meg tuti nem lenne hozza tehetsegem...:-(

2010. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A gitár tényleg nem rossz ötlet :P És ha valaki rendesen tanul rajta játszani,akkor nem is lehet annyira nehéz.Én csak itthon tanulgatok játszani rajta. Csak az ujjaidra vigyázz ;)
2010. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18:43-as vagyok. Én is itthon tanulok, így sem nehéz, de tanárral még könnyebb. Úgyhogy én csak ajánlani tudom.:)
2010. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!