Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Albérletet keresek Pesten,...

Albérletet keresek Pesten, eddig sikertelenül. Szerintetek érdemes egy albérlet közvetítő cégnek vagy ingatlanosnak fizetni ezért? Vagy csak ugyanazokat fogja ajánlani, amiket én is megtalálok?

Figyelt kérdés

máj. 24. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lehet. Ők viszont a bérbeadótól kapnak fizetséget, általában egy havi bérleti díjnak megfelelő összeget.
máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is közvetítőn keresztül találtam, igaz nem Pesten. Másfelől viszont a hölgy több is volt, mint korrekt, mert ugyan nem az eredetileg nézett lakást vettük ki, hanem ugyanabban az épületben egy három emelettel lentebbit, és a tulaj kevesebbet kért az albérletért egy tizessel, mint amiről beszéltünk eredetileg, mert éppen felmondott családi okok miatt az előző bérlője, és hogy ne álljon üresen a lakás, és ők amúgy is jóban vannak egymással, felajánlotta, hogy megkérdez minket, hogy nem néznénk-e meg azt is.
máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jelenleg az ingatlan.com-on 5606 kiadó lakás van a pesti oldalon.

[link]

máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!