Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el az emberek...

Kazuár Harcos kérdése:

Hogyan érjem el az emberek figyelmét Youtube-on vagyis hogyan szerezzek több feliratkozót Youtube-on?

Figyelt kérdés
Több ember,nagyobbnézőközönség,hol hirdessem magam?

#YouTube #FansR6acsatornám
2019. okt. 18. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehol , a tartalmak ha érdekesek spécik akkor elterjednek . A reklámok gagyik trükkök erőltetettek .
2019. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minőségi tartalmat kell készíteni és ne olyat csinálj amiből már van másik 100 , hanem egyedi tartalom kell.

Valamint rendszeresen kell új anyagot feltenni.

2019. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez megy magától. Ha olyan a tartalom ami másokat érdekel - és persze ha megadtad a hozzá való kulcsszavakat - megtalálják az érdeklődők. Egy éneklős csatornát tudok felhozni példának, fél év alatt 800 nézőt hozott össze az egyik videó úgy, hogy előtte ismeretlen volt az illető. Ezzel majdnem lepipált egy, az X-Faktorban járt és a székes feladatnál kieső énekest, akinek ezzel van némi hírneve. Az előbbinek van 35 feliratkozója, utóbbinak 2800. Szóval a feliratkozók száma nagyon nem releváns, ha utána úgyse nézik meg.
2019. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Állítólag minőségi videót kell csinálni és rendszeresen kell vele foglalkozni. A valóság mást mutat, hiszen ha megnézel nagy csatornákat, többnyire olyanok, hogy nem tudod rájuk a "minőségi" jelzőt aggatni. Szóval igazából a rendszeresség jön szóba...

Ó, dehát én pont youtubeozok, hát akkor tudok segíteni,

-próbáltam már minőségi videót csinálni? -igen

-lett belőle sok nézőm? -nem érdekeltem senkit, hiszen kis videós vagyok a kis videósok meg amúgy szarok

-próbáltam rendszeresen videókat felrakni -igen hetente

-sokan nézik? -persze az a 1-2 fő aki néha még kommentel és biztat, de amúgy ők se nézik végig a videót


Hogyan szerezz figyelmet, hogy utána jöjjenek emberek?

Hirdetheted magadat, de a megfelelő platformon tedd, gyakori kérdések pl. nem jó, hiszen nem garantált az, hogy olyan emberek látják a videóidat, akik tudnak veled azonosulni (csak dislikeokat kapsz majd). Ezért ott vannak a facebook csoportok, de ott meg kur*a sokan vannak és te mit kis youtuber (aki ugye kevés subbal csak sz*r lehet), nem fogsz érdekelni senki. Szóval egyedül a kitartás marad és addig próbálkozni új témákkal, új videókkal, clickbaittel, amíg bevonzol egy pár embert. Ehhez sok kitartásra, türelemre és szerencsére lesz szükséged.

2019. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy, hogy mit értünk minőségi videó alatt.


Véleményem szerint a HD minőség alap dolognak kell lennie.

Ez mellé nem árt a jó hangminőség sem.

Ja meg ne legyen percenként megvagdosva.


Személy szerint minőség alatt a videó tartalmát értem.

Tehet a téma ne olyan legyen amiről már sok itthoni videós kitárgyalta, hanem egyedi legyen.

Például ST22 lacika kamionos videói. Mikor elkezdte előtte nem igen voltak kamionos videók nyilván mára már többen utánozzák.


Beszélj a téma hátteréről. A saját véleményem az, hogy jobb, érdekesebb az mikor valaki utána néz a téma hátterének vagy a történetének.

Példának itt az Urbex Hungary videót nagyon szeretem de viszont a Hajner Gyula videói tartalom tekintetében sokkal jobb mert ő utána néz a hely múltjának.


Ami még fontos, hogy ne mondj baromságokat.

Egy autó tesztelős videóban egy kezdő videós egy Shelby által átalakított autót mutattak be és többször is olyan baromságot mondtak, hogy a Shelby a Ford egyik gyára.

Az egész videótól elment a kedvem hogy ennyire nem tudja miről beszél.


Kell még az is, hogy változatos legyen , maradjunk az autós témánál nem elég csak autókat bemutatni mert egy idő után unalmas lesz mint például a garázs című műsor most már ők is elkezdtek az új tesztautós tartalom mellé kiegészítő videókat is csinálni autós témában mint például a VFTS épül vagy most az autóriasztós videó.

( tudom a youtube csatornán van más tartalom is de idáig a garázs című műsorban csak új autó volt.


A legfontosabb a hitelesség én utáltam meg olyan youtube-ost aki terméket mutatott be csak a termék rengeteg hibáját nem említette meg mert nyilván az nem tetszett volna a szponzornak de így több követőjét is félrevezette.


Nyilván nem az egyik hónapról a másikra fog felfutni a csatorna, hanem hosszú idő alatt. De jó példa lehet a speedzone.hu hogy pár év alatt régi autós magazinokat nagyon lekörözött mint pl.: a totalcart és a vezess.hu-t.

2019. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezen kívül ne csinálj olyat amivel szembe mész magaddal.

Én úgy gondolom, hogy czibók sajnos ilyen lett, az elején egy az őszintesége és az miatt, hogy nem ált be a sorba azzal lett népszerű, de ahogy elkezdett az "celebekkel" és a hírekkel foglalkozni aminek előtte szembe ment így már elvesztette a hitelességét és egy tömeg videós lett .

2019. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!