Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek sok feliratko...

Hogyan szerezzek sok feliratkozót a youtubon, milyen videókat csináljak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 14:56
 1/6 anonim válasza:

Először is: youtube.:)

Másodszor: én általában fail videókat, vagy egyéb vicces dolgokat keresek rajta.

Ha videót szeretnél feltölteni, szerintem gondolj bele, hogy te miket néznél szívesen.:)

2012. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igaz...:D
2012. aug. 20. 22:44
 3/6 anonim válasza:
csatornad nevet nem tudnad leirni priviben? egyebkent en ugy mint az elso ilyen fail videokat szoktam nezni, meg altalaban gameplayeket, minecraftot stb...
2013. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem kezd azzal hogy csinálsz egy jó csatornaképet, hátteret aztán csinálj olyan videókat amiket sokan szeretnek (pl.: failok, gameplayok stb.). Itt az én csatornám is nekem is csak pár videómon van türhetö (számomra) nézettség: http://www.youtube.com/user/oO777tr777Oo Iratkozzatok fel légyszi ha akartok (jól jönne)
2013. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sutus László válasza:

Először is csinálj jó fejlécképet stb... hátteret, tegyél fel változatosan videókat hogy ne unják meg mint pl. Minecraft, F1, Crysis 3 stb...


Itt a barátom és én csinálunk egy youtube csatornát, nem régen kezdtük egy jó hete:

www.youtube.com/user/nomadandjester

Légyszíves iratkozzatok fel és lájkoljátok a videókat mert jól jön!

2013. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Itt a csatornám: www.youtube.com/user/kuka721

Tudom ez nem a reklám helye, de kérlek iratkozz fel!

Amugy ha akrsz, nezd meg a csatornamat, és ha akarsz velem minecraftrol egy videot, akkor irj privat uzenetet!

2013. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!