Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Monese, Revolut és hasonló...

A Monese, Revolut és hasonló netbankoknak hogyan éri meg az ingyen pénz szórása?

Figyelt kérdés
Meghívtam ismerőseimet, amiért cserébe emberenként 5000 forintot írtak nekem jóvá, amit le is vettem már többször is. Hogyan tudják ezt az összeges kivitelezni? Bankkártyát nem kellett megadnom, csak a személyimet, ennyi.

2019. okt. 24. 14:48
 1/4 anonim válasza:
Van nekik egy hatalmas tőke amit erre fordíthatnak, gyakorlatilag céljuk, hogy terjeszkedjenek. Minél több ember lássa őket. Aztán úgyis lesz aki befektet náluk, vagy fizeti a prémiumot. Ennyi.
2019. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, logikus végülis. Köszi a választ!
2019. okt. 27. 23:52
 3/4 anonim válasza:
Minden egyes kártyás fizetésből van pénzük, valamint abból is, hogy náluk tartod a pénzedet, mert nyílván befektetik. És igen, befektetői pénzekből futja nekik most erre. Úgy számolták, hogy meg fog nekik térülni hosszútávon.
2019. nov. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia kérdező :) esetleg fel tudnánk venni a kapcsolatott ??
2019. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!