Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani Wattpadhoz...

Tudtok mondani Wattpadhoz hasonló oldalt?

Figyelt kérdés

Olyat keresek amire ingyenes a feltöltés, a Wattpad nagyon tetszett, és jó lenne ha lenne hozzá mobil alkalmazás. Van ilyen?

(wattpadon a nevem hedina0113, aki gondolja olvassa el a könyvemet, angol nyelven van, The Lost Princess)



2016. jan. 10. 19:09
 1/2 Gavala Kriszta válasza:
Sajnos hasonló oldalt nem tudok, én is keresek hasonlót de nem találok. És van hozzá mobil alkalmazás is a playáruházba lehet letölteni telón. Beirod h wattpad es letöltöd. Remélem vmennyit tudtam segiteni .:D
2016. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van, - és véleményem szerint jobb is - archiveofourown.org :)

Én ott írok, de a wattán tartok ismertetőket. :) Írhatsz magyarul, vagy angolul. ha ez utóbbit választod, még nagy olvasótáborra is számíthatsz. Persze ez attól is függ: milyen témában alkotsz, és annak mekkora a törzsközönsége. :)

2018. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!