Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem ilyen könyveket...

3nobeno kérdése:

Tudnátok nekem ilyen könyveket mondani?

Figyelt kérdés

Én élek halok a posztapokaliptikus könyvek ért földet ha van benne romantika szóval ha tudtok mondani párat azt nagyon meg köszönném


Nah szóval a könyv legyen posztapokaliptikus romantikus és ha van olyan akkor pluszba legyen benne fantasy

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat ☺️☺️



2019. okt. 25. 08:25
 1/1 anonim válasza:

Veronica Roth-nak "A beavatott" című könyvét nagyon tudnám ajánlani. Röviden a története:

Beatrice Prior az antiutópisztikus Chicagóban él: az itteni társadalom öt csoportra tagolódik, melyek mindegyike egy-egy erény kiművelését írja elő tagjai számára. Ők az Őszinték, az Önfeláldozók, a Bátrak, a Barátságosak és a Műveltek. Az év egy bizonyos napján a mindenkori tizenhat éveseknek el kell dönteniük, melyik csoporthoz kívánnak tartozni. Ennek kell szentelniük életük hátralevő részét. Beatrice ingadozik aközött, hogy a családjával maradjon-e, vagy végre önmagává váljon. Ez a két lehetőség kizárja egymást. Végül olyan döntést hoz, amely mindenki számára meglepetést jelent – még önmagának is.


És még itt van egypár:

James Dashner - Az ​útvesztő

Ivan Bols - Unplugged

Philip Reeve - Ragadozó ​városok

Juhász István - Menekülés ​a Földről

2019. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!