Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nincs fent...

Van itt olyan, aki nincs fent egyetlen közösségi oldalon sem (max álnéven) és nem használ mobil appokat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemigen
2019. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelen!
2019. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én.
2019. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a tököm az a mobil app? Amúgy csak itt a Gyakorin vagyok, ez nem tudom minek számít.
2019. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden oldal közösségi, aminek van közösségi funkciója. Ezen az oldalon is lehet kommentelni, tetszést kifejezni, de talán még megosztani is más oldalon a kérdéseket, meg ráfüggni a használatára. Nem közösségi célú, de van ilyen lehetőség rajta, lényegében ez is egy közösségi oldal.
2019. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg kellett volna határoznod, mely oldalakra gondoltál. Véleményes dolog, hogy aki itt van, az közösségi oldalon van-e? Ha olyanra gondoltál, mint a Facebook, Twitter, Instagram stb., ezek egyikén sem vagyok regisztrálva; semmiképp. Legfeljebb akkor jutok rájuk, ha valamilyen híroldal, sportoldal linkje ottani képre, videóra irányít. Belépést igénylő esetekben zsákutcába jutok.

Azt is meg kellett volna határoznod, mire gondoltál mobil app (applikáció: alkalmazás értelemmel) esetén. Egy Nokia 1209-es mobilom van: [link] Hívás, üzenet, címzett listák, szűrt üzenetek (ha ide írt számokról hívás érkezik, akkor nem jelez; ha üzenet érkezik, azt nem jelzi és nem tárolja), emlékeztető, ébresztőóra, számológép, stopperóra, időzítő, lámpa, névjegyzék, naptár, mértékegységváltó (hőmérséklet, tömeg, hosszúság, terület, térfogat), hangszerkesztő alkalmazásait használom, de ezektől több van.

2019. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Facebook csak World of Warships-hez. Másom nincs. Illetve van egy rakat fiókom mint pinterest, meg fórumok stb. de szocmédia nincs.

A mobilom is tele van appokkal de egyik sem szocmédiás.

2019. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!