Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek késztetést arra,...

Miért érzek késztetést arra, hogy ránézzek a mobilomra?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok, ha társaságba, mindig rápillantok a mobilomra jött e értesítés (kb 15 percenként). Gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Hogyan tudnék erről leszokni? 18/F

2018. aug. 18. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a netet és tedd el a telefont. Beszélgess, ha társaságban vagy. Foglald le magad, mert tényleg illetlenség, ha társaságban is a telefont nézed/használod.
2018. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha értesítést állítasz be (rezgés például), akkor nem kell kényszeresen ellenőrizgetni, mert amíg a telefon nem jelez addig úgysem kaptál értesítést. Ha pedig ez is túlzásba esik, akkor marad az akaraterő képessége hogy meg bírod-e állni. Ha 15 percig kibírod, akkor próbáld meg ezentúl 20 percenként, majd ha megszoktad ezeket és nem jön a remegés az elvonás miatt, akkor mindig meg tudod emelni az időt kis léptékekben.
2018. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy internet, telefon és facebook függő vagy. Ezért van.
2018. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez sokaknál így van, én is ezt tettem, pedig nem vagyok posztolgatós. Már nem teszem, mert elhagytam😮
2018. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!