Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyesek miért kur. Ák azokat...

Egyesek miért kur. Ák azokat a nőket akik több palival beszélnek?

Figyelt kérdés

Úgy,hogy értem adott az iskola,munkahely,hobbi vagy akár egy vegyes társaság ,ahol fiúk is vannak és sokszor elkerülhetetlen,hogy az ellenkező nemmel folytassunk kommunikációt.

Én úgy gondolom ez már a 21.század eléggé megváltozott sok nő feminista is.

A másik ,ha valakinek sok a Facebookon a pasi ismerőse akkor biztos mindegyikkel flörtöl meg kell neki annyira utálom ezt az előítélet.

Itt most nem arra gondolok,hogy legyenek örök barátok,akik kibeszélik egymás lelki gondjait ,de abba szerintem nincs semmi ,ha egy nő és férfi beszélget.



2019. okt. 25. 15:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Helyesírásért előre bocsi.
2019. okt. 25. 15:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem alkotok véleményt mert ezt embere válogatja. A bizalomért többet kell tenned az biztos.
2019. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég hülyén takargatod a csúnya szavakat és így nem tudom mit is jelent a mondat...


A szószerkezet szerint a kitakart szó a kúrnák lenne, amit ki szabad írni. De ilyenformán egy férfi azt a nőt is kúrná amelyik kevés emberrel beszélget de jól néz ki szóval ez nem ezen múlik.

2019. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!