Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folyamatosan csúnyán beszélnek...

Folyamatosan csúnyán beszélnek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy középiskolában már normális osztályba fogok kerülni de tévedtem. Egyfolytában azt kell hallgatnom, hogy rák a fejedre meg rák egye ki a gyomrod meg ilyenek.Ha van itt olyan aki szintúgy ezt csinálja vagy nem pont ezt de percenként csúnyán beszél, az mire jó?!😒

2018. dec. 6. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
16L
2018. dec. 6. 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:

😄😄😄😄

Katasztrofalisak

2018. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Így adja ki magából a feszkót, vagy menőnek, vagy viccesnek érzi magát.

Ha nem figyelsz rá, hogy valamelyik szomszéd kutyája már megint ok nélkül övölt, akkor egy idő után abbahagyja. Még ha előtte hetekig is folytatta.

Minden sorozatos idegesítő dolog szal elvileg addig működik, amíg neked oda tudja, magára tudja vonni a figyelmedet. Különben már nincs értelme, és talán megszűnik. Hogyha aszondjuk talán, 'ez van'. Talán ez így is van. Én csak azt tudom, hogy volt már olyan amikor így vol.t Például 1. lépés, ha nem figyelsz rá, olyan, mintha nem is lenne, 2. lépés egyszer csak arra eszmélsz rá, hogy tényleg meg is szűnik. :)

Amúgy ugat még a kutya; de nem örökösen, szóval tényleg csak akkro, ha jön valaki. :):):) Amúgy jófej kutya, de néha nincs is ott senki, ő meg úgy üvölt, hogy csak na:):)

2018. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jáááj, drága tezsvírem, a környékkel van baj. Dikk.
2018. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!