Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Goldloot. Su Igazi oldal?

Wanna quy kérdése:

A Goldloot. Su Igazi oldal?

Figyelt kérdés
Biztos akarok benne lenni hogy nem kamu mert túl jókat nyitok

2019. okt. 25. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Steam fiókkal való belépést kér? Így szokták ellopni az egészet (belépsz, megszerzik az adatokat, deaktiválják a mobil hitelesítőt, ha még ugyanazt a jelszót is használod az e-mail címedre, akkor ahhoz is hozzáférnek).

A gambling alapból tilos a Valve szabályai szerint, azaz nemcsak nem kapsz support segítséget ha ellopják vagy elveszted a tárgyaidat, de bármikor törölhetik a raktáradból a gambling által szerzett tárgyakat.

Másrészt a gambling egyik nagy trükkje a beetetés és a nagy nyerő sorozatok a kezdetekkor, hogy rászoktassanak a szerencsejátékra, meg az oldalnál tartsanak. Aztán majd jönnek a kis bukások, az elvesztett értékek megszerzésének próbája, aztán a befizetések, hátha megint jön a nyerő széria. Majd a végén rádöbbensz, hogy kis adagokban csepegtetve, de vagyonokat költöttél el, meg ki is fosztottak. Aztán örülsz, ha nem lettél függője a játéknak.

2019. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha elopták volna akkor mgeteték volna sok steam felhasználó használja igy erre nem gondolok de ha igy van egy nekem nem gond egész jó tárgyakat szerezetem.
2019. okt. 25. 19:12
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem mondjuk gyanus az oldal kártyával pénzt nem lehet feltölteni csak fegyvereket "bedobni" hogy legyen pénzem

Én inkább nem probálkozom vele.

2019. okt. 25. 19:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg egy ember írt rám "szerintem igazi"20 szint steamen sok óra dotával és csgoval hogy a barátja csinált egy ilyen oldalt és addot egy promocodot én írtam rá (kb:7 napja jelölhetet be)hogy te ki a rákom vagy jaaa
2019. okt. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!