Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez az oldal átverés?

Ez az oldal átverés?

Figyelt kérdés
Itmar.ro.Igen,tudom román oldal,én is ott lakom.Az osztálytársam innen vett gépet,16 gb ram,i7,stb.Jól viszi a játékokat...Csak azt mondta a táp gyenge...Ha nem átverés és ha veszek egy gepet,akkor nagy a valószinusege hogy nekem is szar lesz a táp?Osztálytársam 1700 lejért vette a gépet,ami asszem 112000 forint(átváltóval számoltam).Megéri venni egy gépet innen?
2019. okt. 14. 17:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért gyanús,mert más oldalhoz viszonyítva nagyon olcsó.
2019. okt. 14. 17:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Román, tehát gyanús.

Mellesleg te is gyanús vagy.

2019. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én miért vagyok gyanús?Kiváncsivá tettél tesó.Én csak véleményt kértem az oldalról,amit köszönök hogy leirtál de én miért vagyok az??Életemben soha nem loptam.Vagy talán azért mert Erdélyi vagyok nem magyarországi?Vagy azért mert nem akarok milliókat rákölteni egy számítógépre?Na mind1.
2019. okt. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!