Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet üres (szöveg,...

Hogyan lehet üres (szöveg, kép nélküli) emailt elküldeni? Mi az értelme?

Figyelt kérdés

Olvasom a neten, hogy egy nő üres emailt akar elküldeni, egy szeretett, kiszemelt pasinak...


Eszembe jutott erről, hogy régen, 9 éve, én is kaptam egy üres citromailes emailt.Egy férfi neve volt a feladó.A tárgy, a férjem keresztneve.Semmi szöveg, vagy kép hozzá.


Rossz érzés fogott el valamiért.Máskor figyelmen kívül hagyom.De most nekiálltam nyomozni ,mi volt ez, és súlyos dolog derült ki.De máig se értem, miért így lett elküldve.Véletlenül lemaradt a szöveg, vagy egy kép...? Vagy direkt...? El lehet egyátalán így küldeni?


2019. okt. 27. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet üres e-mailt küldeni. Régen célba is ért, ma már minden bizonnyal fennakadna egy spamszűrőn.
2019. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, gondolom.

De szerinted véletlen volt vagy szándékos, az én esetemben?


A kérdésben említett nő,valószínűleg csak figyelemfelkeltésből írna...bár nem tudom, ha már ír, miért nem szöveggel együtt küldené el..

2019. okt. 27. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet benne káros kód, ami nem látszik.

Vagy lehet, hogy csak azért küldték, hogy célba ér-e.

2019. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!