Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent Xbox Game pass?

Cr7real kérdése:

Mit jelent Xbox Game pass?

Figyelt kérdés
Hogyan kell használni game pass-ot? Online-n szeretnék játszani, azt hittem ha megveszem xbox one-t már akármikor nyomhatom is online-be erre valami kódot kér esetleg fizetni kell valamit, igen még új vagyok ebbe. Venni kell új game pass-ot? Ha megvettem kell hozzá valami fizetős bankkártya?

2019. okt. 27. 14:48
 1/2 anonim válasza:

A Game Pass egy előfizetés, amivel rengeteg (a csomagban lévő) játékkal játszhatsz.

Nincs köze az online játékhoz, ahhoz Xbox Live Gold előfizetés kell.

Nem muszáj hozzá bankkártya, megvehető kód formájában is.

2019. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai konzoloknál mind külön előfizetés az online játék. Xboxon ez az Xbox Live Gold. Ha előfizetsz akár bankkártyával akár feltöltőkártyával akkor addig játszhatsz bármelyik játékoddal multiban amíg él.


A Game Pass, EA Access és hasonlók teljesen mások azokkal különböző játékkatalógusokat kapsz amikkel játszhatsz korlátlanul amíg előfizető vagy. De gold akkor is kell ezekhez is ha multizni akarsz.

2019. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!