Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a párom kínai én pedig...

Ha a párom kínai én pedig Europai de nem magyar származású, délről származom. Akkor a gyermekünk génileg mit örökölhet?

Figyelt kérdés

Tudom láthatatlanból nem lehet megjósolni. De gén állományilag mik az erősebbek gondolok itt pl:Göndör haj,kinézet,

Mert azt hallottam hogy az ázsiai vér elég erős. Az ő haja fekete az enyém vöröses barna.. Mind a kettőnknek sötét barna szemei vannak. De az én anyai ágamról vagyis anyukám anyukájának világos kék és zöld szemű az egész rokonság. Szóval arra lennék kíváncsi hogy génileg mit várhatok? Nagyon kíváncsi vagyok sajnálom ha picit összeszedetlen a megfogalmazásom.


2019. okt. 28. 06:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Legfrissebb tudományos kutatások szerint 7 generációig visszamenően bármelyik vér szerinti rokontól bármit örökölhet a gyerek. Szóval ezt gyakorlatilag lehetetlenség megmondani. Tippelni persze lehet, sőt, ha mondjuk 4 családtagból 3 rákos volt, akkor a kialakulás kockázata is nagyobb, de semmi biztosat nem lehet állítani. Sem a kinézetre, sem a hozott lelki problémákra.
2019. okt. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt sajnalom hogy ennyire bizonytalan a geneknel. De a fene annyira foglalkoztat:D
2019. okt. 28. 07:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre a kínai vonal a legesélyesebb.
2019. okt. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolso ezt mar en is hallottam. De miert egyebkent?
2019. okt. 28. 09:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolhatod mennyi genetikus van itt a gyakorin :D
2019. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolom utolso de azert jol esik meghallgatni :) :D
2019. okt. 29. 06:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, anno a biosztanar azt mondta, mindig az a gén lesz iylen szempontból domináns, ami új az adott környezetben. Tehát pl Magyarorszagon a kaukazusi típus a túlnyomó többség, így az amerikai, vagy a kínai "hozott' gén lesz a domináns. Afrikában viszont a kaukázusi jelleg lesz az, tehát a gyerek vonásai túlnyomóan erre a rasszra lesznek jellemzőek. Ettől függetlenül a bőrszin szinte mindig a sötét felé megy el, illetve pl a szeméknél ázsiai felmenő eseten szinten az ázsiai jelleg érvényesül majd.
2019. nov. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező; azért remélem elolvastad, amit válaszoltam, még ha töröltetted is.
2019. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
77%
Nagyon nagy valószínűséggel sötétbarna szemei lesznek, az arca viszont szép, mivel az európai és ázsiai arc keveréke gyönyörű, szerintem szebb, mint ha csak európai vagy csak kínai lenne. A testalkatát nem tudom, bár szerintem nem lesz a legmagasabb, a haja szerintem sötét lesz. Hajlamosabb lehet elhízásra, ha a párod családjában vannak molettebb alkatú emberek.
2020. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!