Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a warriorsos szerepjáték...

Mi az a warriorsos szerepjáték? Állatos, tulajdoknéppen macskás és farkasos. (Nem, nem a WoW-ra gondolok, függők kíméljenek! )

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

lehetne mondjuk kicsivel több infó erről..bármi mert így elég kevés...pedig sok szerepjátékkal játszottam eddig, de ez kevés ha jó címet akarsz...


online játék?

kb mikori vagy mikor hallottál róla, játszottál vele?

stb

2010. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, egy gp-s oldalam van, szerepes, most nyitottam. Társszerkesztőm beírta a szabályzatba, hogy nem warriorsos, meg akarom tőle kérdezni, de nem tudom elérni. Egyébként most hallottam róla. Köszönöm hogy válaszoltál! (:
2010. júl. 17. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
a warriors(harcosok törzse amúgy),ha egyre gondolunk,akkor Erin Hunter csodálatos macskás könyvsorozata :)..sajnos csak 3 részt fordítottak le a 14-ből -.-..
2011. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy egyre, például a harcosoktorzse.gportal.hu egy ilyen oldal. Erin Hunter Harcosok Törzse című könyvsorozatán alapuló szerepjáték :))
2012. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!