Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki van benne, egy Gyűrűk Urás...

Ki van benne, egy Gyűrűk Urás szerepjáték elkészítésében?

Figyelt kérdés
Gandalf szerepét én vállalom.
2011. aug. 14. 12:16
 1/6 Tetszik a ***** válasza:
Élőszerepjáték? Vagy asztali? Levelezős? Első kettőben csak akkor vagyok benne, ha Szeged közelében laksz. Én leszek Gimli, mert azt könnyű eljátszani. ^^
2011. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Élő szerepjátékban nincs tehetségem, nem is próbáltam még, asztalit se próbáltam még, a levelezőst, meg pláne em, nem adom ki a címem. De itt van milyenre gondoltam: fórumos szerepjáték.

Ezt a szolgáltatót szánom az oldalnak, mert ez nagyon jó (ingyenes, és nincs vele gond) [link]

2011. aug. 14. 12:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és a könyv alapján menne. Gyűrű szövetségétől, egészen a Király visszatér végéig.
2011. aug. 14. 12:25
 4/6 Tetszik a ***** válasza:
Igen, a levelezős az a fórumos szerepjátékot is takarja, elvégre a net is levelező hálózatnak fogható fel.
2011. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudnál tagokat szerezni? Meg részben a film szerint is menne. (Frodó odaáll Gandalfhoz azzal hogy késett, Két torony elején Frodó álma, amint Gandalf zuhanás közben harcol megint a Balroggal) Ha van elég tag, akkor elkezdhetjük csinálni az oldalt is.
2011. aug. 14. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Benne vagyok! Csak azt nem tudom kit játszak!
2018. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!