Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek legyek modell?

Szerintetek legyek modell?

Figyelt kérdés

Már sokan mondták hogy jó lennék de én félek az utazástól meg nem is tudok jól angolul de ha kihagynam akkor viszont biztos egész életemben bánnám szóval nem tudom mit csináljak. Egyik felem akarja a másik nem.

Szerintetek? 17/L



2019. okt. 31. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy az osztalytarsaid mondjak, h jo lennel modellnek nem azt jelenti, hogy sikeres is lennel ebben a szakmaban. Eloszor is kerdezd meg egy szakmabeli velememyet. A masik meg hogy ennyire ne szaladj elore. Nem ugy megy az, hogy jelentkezel modellnek aztan holnap mar egy Palvin Barbi leszel a parizsi kifutokon.
2019. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szakmában dolgozók mondták :)
2019. okt. 31. 19:32
 3/7 anonim válasza:
Akkor jelentkezz a Crisp, VM ugynokseghez. Ha a szakmabeliek igazat mondtak, keresni fognak.:)
2019. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg, nincs esélyed
2019. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj, csinálj valami értelmeset, értelmesebb közegben és vigyed valamire ahelyett, hogy pár éven belül kiégnél...
2019. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsónak igaza van! Inkább az eszedből élj! ELvagy a modellkedéssel pár évig, de aztán megöregszel, nem leszel már olyan szép, mihez kezdessz?
2019. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igazabol en azt nem ertem ha szakmabeli mondta neked hogy jo lennel modellnek akkor miert itt kerdezoskodsz! Ha akarod vagj bele ha meg nem akkor hagyd ennyire egyszeru! De en azt gondolom ha valoban szakmabeli mondta volna neked hogy megfelelsz modellnek akkor ennel hatarozottabb lennel! De az is igaz hogy a szepseg relativ, nekem pl szemely szerint palvin barbi sem egy nagy eresztes szimpla atlagos lany fel sem tunne az utcan elmenne mellettem! De igy van ez jol soha nem lesz olyan no sem modell sem hetkoznapi aki mindenkinek ugyan olyan szep lesz!
2019. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!