Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Sopronban élni (helyi...

Helota kérdése:

Milyen Sopronban élni (helyi munkahelyek, szolgáltatások, tömegközlekedés, kisebbség, közbiztonság)?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 10:12
 1/2 anonim válasza:
89%
Nos nem ott lakom de a napjaim 99%-át ott töltöm. Ami a legnagyobb negatívum az a forgalom. Tömeg és dugó van napi szinten. Vannak zebrák ahol 10perc a minimum amit várnod kell. A legjobb benne az hogy nagyon sok minden van. Rengeteg étterem van pizzéria 2 féle gyorskajálda McDonald's és KFC. A cukrászdák és kávéházak verhetetlenek szerintem Sopronban. Boltokból is van vagy 100féle Spar, Coop, Tesco, Auchan, Aldi, Lidl stb. Színház 1 mozi 2 is van. Munkalehetőség van sok szerintem de ez attól is függ hogy milyen. Például kozmetikus, fodrász, pedi manikűrösökkel rogyásig van a város. A tömegközlekedés nem a legjobb... Nem katasztrófa de hát. Vannak nagyon nagyon régi helyi járatos buszok azok förtelmesek, tele vannak mindig. Viszont az újabbak már jobbak, több hely van rajtuk kényelmesek. Az osztrákokkal tele van a város, de rogyásig. Ha el akarsz helyezkedni a jó német nagyon nagyon hasznos lehet. Romákból nincs annyira vészesen sok de vannak rosszindulatúak akik sokat kötekednek. Remélem segítettem.
2019. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Magasabb árak miatt a bajos réteg már nem nagyon tud itt ennél jobban gyökeret ereszteni. Vannak azért mert felhígult a város, de járok más nagyobb városokban az országban és azért ez még jóval biztonságosabb.
2019. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!