Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb környék Budapesten?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nincs ilyen brooklyn getto, de a 8.ker, 9. Ker egy resze, blaha ejjel , stb. Helyeken egyedul /tarsasagban nem szivesen mozognek!
2017. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább a Hős utca gettó része, a tek mögött van. A 8. ker,-nek szintén van egy jól körülhatárolható része, ami viszonylag veszélyes, nagyjából a magdolna negyed.
2017. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy a VII.-ik kerületet nem említettétek - pedig a Keleti és környéke (Garay utca, stb) sem egy "életbiztosítás" este 10 után...
2017. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én Budán a cinege utcára szavaznék.
2017. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A VII Full biztonságos, itt lakunk 1 utcával arrébb évek óta, nem történik semmi. Napi 3 kutyasétával évek óta eltöltöttem pár órát már arra.... Igazából én a 8.ker Diószeghy-Kőris-Dugonics-Magdolna-Lujza utcákat 9.ker Gát-Balázs Béla utcákat,Gyártelepi részek pl Gubacsi út,10.ker Pongrácz út és egyéb Gyártelepi részek, 13.ker Szabolcs utca környéke, 14.ker Mexikói út Fogarasi úthoz közeli része, és Törökőr(De ezek szerintem nem annyira gázak,csak sok lepukkant és kisebbségi van) 15.ker Újpalota és Rákospalotán rengeteg ilyen rész van. XIX-XX kerben is összevissza vannak rossz helyek XX.ker Határ út közelben pl. XXI ker nagyon szar szerintem úgy nagyjából az egész, rengeteg a lepukkant panel, Csillagtelep szerintem nem annyira rossz, de sokan nem szeretik azt sem. XXII ker Budafok elég ótvar. XXIII-t nem ismerem,de sok ismerősöm lakik ott és nagyon sok a kisebbségi és migráncsok is sokan kaptak ott lakást.
2017. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szentpéteri gellért válasza:
68%
A 8.-9. Kerulet!! Három hete megkeseltek egy nőt es gyeretét a 8. Kerben
2017. márc. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Ahol cigányok és négerek mozognak. Ott tuti, hogy balhé van, mert nem tudnak emberként viselkedni.
2017. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Igen, bár azért többnyire egymással balhéznak.
2017. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!