Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halvany pozitiv teszt terhes...

1020 kérdése:

Halvany pozitiv teszt terhes lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok!olyan kerdesem lenne szerintetek lehet baba a dologban ha több mint 1 hete késik két halvany pozi teszt mensi erzet megvan kicsit görcsölgettem is . Viszont ket hete felfaztam urologusnal kotottem ki ahol hasi UH plusz vizelet negatív annyit látott az ultrahangon hogy megvan vastagodva mehnyalkahartyam szerinte lassan megjön na ez volt 1 hete 28an (akkor kellett volna megjönnie rendesen) azota semmi ket napja pedig a pozi teszt szerintetek remenykedhetek babában? 1 het mulva mehetek nőgyógyászhoz addig izgulas van
2019. nov. 5. 13:38
 1/2 anonim válasza:

Nekem vérvételből mondták azt hogy nem vagyok terhes! Aztan 2 nap mulva csinaltam teszet ami pozitiv lett. Azota mar meg is szuletett 4 eves:)

Tehat szerintem remenykedhetsz boven!

2019. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babahoz :) en reménykedem nagyon
2019. nov. 5. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!