Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérlek nyugtassatok meg hogy...

Kérlek nyugtassatok meg hogy nem vagyok terhes!?

Figyelt kérdés

Október 12-én lefeküdtünk a barátommal, de kb. 5 percig nem volt rajta óvszer.

2 napra erre megjött de gyengébb volt mint amilyen szokott lenni és hamarabb is elállt.

körülbelül 1 hete folyton rosszul vagyok, és valamikor ott fáj a hasam mint menstruáció előtt, de valamikor középen. Ezalatt a pár nap alatt alig ettem valamit és picit meg is duzzadt a mellem.

Holnap fogok terhességi tesztet venni de még várnom kell pár napot ahhoz hogy elhasználjam..

nagyon félek attól hogy terhes vagyok szóval lehet hogy már magamba beszélem a rosszullétet.

Szerintetek mennyi esély van rá?:(((



2018. okt. 25. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ennyire rosszul vagy, akkor orvoshoz kellene menned! Nem a "félelmed" miatt, hanem mert vmi baj van.

De nem hinném, hogy terhes vagy. De óvszer nélkül az az 5 perc igen sok.

2018. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden védekezés MELLETT is előfordulhat terhesség. Ha meg nem is védekeztetek, akkor bizony jogos a félelmed! Azt nem értem, hogy hagyhattad, hogy óvszer nélkül hozzád érjen...
2018. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az 5 perc az nem sok... tudod, amikor kihúzza a végén, előtte mindent visszaszív, ami 5 perc alatt kifröcskölt belőle.

Vagy... esetleg mégsem?


Amúgy ez nem fogamzásgátlás kategória?

2018. okt. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végül is terhes vagy?
2018. nov. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérlek, nyugtass meg, hogy nem vagy terhes!?

Foglalkoztunk a kérdéseddel, válaszoltunk is rá, miért nem érdemesítesz arra, hogy megírd az eredményt?

Vagy csak kamu volt? Unatkoztál?

2018. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem volt kamu:)

vettem tesztet, nem vagyok terhes.

2018. nov. 12. 22:39
 7/7 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat.
2018. nov. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!