Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Wish mennyire megbízható?

A Wish mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni, de mivel hogy előre kell utalni így érdekelne hogy mennyire megbízható+ a termékek mennyire minőségiek? Sürgős lenne!

2019. nov. 7. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gagyi. Máskülönben nem lenne pár száz forint a világ másik végéről behozva az ajtódig. Wish-en sok a hamisítvány, megtévesztő leírás és a felárazás nevű átverés. Már ott át vagy verve, hogy hamis árat és akciót tüntetnek fel, amitől azt hiszed hogy drága a termék és épp kifogtad olcsón. Közben az csak egy olcsó termék amire ráírták, hogy drága, hátha ettől jobban megveszik.
2019. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit szeretnél? Rendszeresen veszek onnan dolgokat, mindig megnézem az eladó minősítését. Még nem futottam bele rossz dologba.
2019. nov. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy telefon állványt , smink szivacsot meg led lámpát a telefonra (selfie-s cucc).. meg a smink ecseteken gondolkodom nagyon meg a smink palettákon ( van egy ami 1285ft és egy egész nagy smink palettát kapsz)... szerinted?
2019. nov. 8. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkább ebay!!!
2019. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt is, mint a legtöbb oldalon minősík a vásárlók a terméket és az eladót is. Olyat keress, akinek van minősítése, akkor nem lesz gond. Én a gél lakkot veszem onnan, több, mint 3 hétig fent marad, a led lámpa onnan van, csiszológépem is. Egyiknek sincs semmi baja. Ruhákat is vettem már, jó az anyaguk is.
2019. nov. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!