Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gólyabál hanyadikosoknak és...

Gólyabál hanyadikosoknak és mikor van? Mi van a gólyabálon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 09:58
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és kötelező elmenni?ugyanaz mint a gólyatábor?
2010. júl. 18. 09:58
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyólyabál nevében benne van, hogy gólyáknak rendezik... akik ugyebár minden iskolában az elsősök... Nem ugyanaz, mint a gólyatábor. Azt az iskola határozza meg, kötelező-e a megjelenés. A gólyabálon általában az elsősök ingyen vesznek részt, a felsőbb éveseknek belépős. Középiskolában inkább hasonlít egy sulibulira. Nem kell túlzottan kiöltözni. Egyetemen/főiskolán viszont már illik elegánsan megjelenni, ahogy egy szolidabb bálhoz illik.
2010. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ez egy napos igaz?év elején szokott lenni?
2010. júl. 18. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem-nem. Esti program! Ahogy a neve is mutatja, egy báli rendezvény. Pl. a SOTE gólyabál du 6-7 fele kezdődik a zártkörű résszel (karok táncbemutatója, palotás, keringő), utána meg a hajnalig tartó mulatozás. Többnyire késő őszre teszik, hogy legyen idő betanulni a táncokat, no meg megszervezni a rendezvényt.

Én őszintén szólva olyat nem hallottam, hogy középiskolai gólyabál (és verébtáborunk volt, nem gólyatábor)...és az biztos nem tart hajnalig, max éjfélig.

2010. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

majd 9-be lesz,egyik nap este..előtte van a gólyahét amíg 1hétig szívathatnak :D

én megúsztam a gólyabált,de nálunk állítólag nagyon durva volt XD mindenki csupa ganyé lett és idióta ruhákba kellett jönniük (mert azt is ők mondják meg h mit viselj)

ja meg egy cumit kellett a nyakunkban hordani gólyahéten XD és am hha nem mész el akk jobban megszívod,meg igazgatóit is kaphatsz -legalábbis nálunk-

2010. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kettő voltam. Ja azt elfelejtettem mondani, hogy az igazi hagyományos gólyabál az egyetemekre/főiskolákra jellemző - bár még ott is iskola válogatja (pl. ELTÉ-n inkább farmeros party:P).

Ami gimiben van, az egy vicc...

2010. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!