Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek csak én fogok...

Szerintetek csak én fogok ennyire izgulni a gólyatáborban/gólyabálon?

Figyelt kérdés

Gimis leszek, aminek örülök, de idegen helyen, idegen emberek közt görcsölni kezd a hasam, a nyakamban dobog a szívem pedig tudom, h nem kell mitől félnem...Ha elmegyek a suliba, izgulok akkor kialakul a véleményük rólam. Rátesz egy lapáttal, h rossz a térképmemóriám ami miatt már a buszon KO leszek. Tudom, h fölöslegesen aggódok, de ez szinte már reflex. Csak úgy meg nem buszozgathatok el a városba "megszokni"...Méghozzá a mindenhova beilleszkedő tesómnak is 2 hónap volt megszokni az új dolgokat.

Segítenétek?


2011. ápr. 24. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen lesz a társaság. Ha egy jó évfolyamra, osztályba kerülsz akkor minden tök jó lesz és nem kell izgulnod. De ha valami szar suliba mész készülj fel hogy nem lesz könnyű mert a sok nyomi közé nehéz beilleszkedni és nem valami élvezetes....
2011. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csicseriborsó5 válasza:

Én most 2. gimis lány vagyok, és tisztán emlékszem, milyen volt a gólyatábor és a gólyabál.

Én is eléggé izgulós-fajta vagyok, és hasgörccsel meg hányingerrel léptem be a táborba. Egy szerencsém volt: volt 1-2 ismerősöm ott, és miután megláttuk egymást, el kezdünk beszélgetni, és már nem izgultam utána.

Neked lesz majd olyan osztálytársad, akit ismersz? Ha nem, és látsz valakit, aki szimpatikus neked, mosolyogj rá! :) Ha nem mersz hozzá odamenni, várd meg, hogy ő kezdeményezzen.

Az még egy jó ötlet, hogy próbáld meg kideríteni a leendő osztályod névsorát, és facebookon, myvipen, bárhol jelöld be őket. Így az első "párbeszédek" nem szemtől-szemben zajlanak le, így nem kell félned.


Nálatok lesznek "szívatások" vagy hasonló feladatok?

Nekem voltak, némelyik elég durva volt. Egy dologra koncentráltam: SEMMIT sem muszáj megcsinálnom, amit nem akarok.


Ha van bármilyen kérdésed, szívesen elmondom a tapasztalataimat.


16/L

2011. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti az 1. hónapban lesz szívatás és igaz, h az ottani (leendő harmadikos) ismerősöm szerint nem komolyak, de az 1 hónap kicsit unalmas. nem? Kíváncsi vagyok az iskolai tapasztalataidra, kösz!

Am lesz 1 lány osztálytársam aki most is az, meg 1 lánnyal megismerkedtem fészen csak én fiú vagyok és most mindenkiben benne van, h utálja egymást a két nem.

2011. ápr. 27. 18:08
 4/4 csicseriborsó5 válasza:

Háát, az első hónap, ahogy így visszaemlékszem, nekem nem volt unalmas, de nagyon gyorsan eltelt.

Az volt furcsa még, hogy mindegyik tanárnak más szokásai vannak, és sokkal másképpen kezelik az embert, mint általánosban. Amúgy ha bekerülsz egy jó és értelmes osztályba semmi félnivalód sem lesz, mert biztosan találsz olyanokat, akik hasonlóak, mint te.

És hidd el, nem vagy egyedül ezekkel az érzésekkel, másban is felmerülnek, más is fél, ez talán segíthet.

Sok sikert! :)

2011. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!