Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Bebedobreva nevű felhasználó kérdése:

3 hónap után lehet iskolát váltani?

Vegyészet szakon vagyok! Rájöttem hogy nem érdekel ez a szak és átszeretnék menni egy másik iskolába ápolói szakra! Viszont már eltelt 3 hónap a suliból. Át fognak még venni? Előre is köszönöm a válaszokat :)

nov. 9. 13:08  Privát üzenet  

A válaszok
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Szerintem érdemes megpróbálnod, de az biztos, hogy az eddigi anyagokat, amit már leadtak, valahogy pótolnod kellene. Az ápolói sulinál érdeklődj erről.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 9. 13:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oh köszönöm szépen a válaszod 😊 úgy lesz!

# 2/4Időpont nov. 9. 13:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még az lenne a kérdésem hogy fel kell hívni azt a sulit amibe szeretnék átmenni vagy ez hogy működik? 😇

# 3/4Időpont nov. 9. 14:00 Privát üzenet
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Felhívod az egyszerűbb, mert rögtön választ kapsz. De írhatsz e-mailt, csak az idő, mire érkezik válasz.

VAGY: személyesen bemész. Ezek az opciók.

Sok sikert! :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 9. 14:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pár hónapja feltöltöttem a felvire az év végi bizonyítványaimat, ki volt írva, hogy feldolgozás alatt, gondoltam pár nap és feldolgozzák. Még most is abban a státuszban van,...
Állást váltani 6 hónap után?
A CSEDET, ha úgy alakul apa is igényelheti 6 hónap otthonmaradással, vagy csak az édesanya jogosult rá? Illetve ha anya marad CSEDEN mehet e a 6. hónap után apa gyedre? Tehát...
Ha a Telekom oldalán aktiválom a korlátlan mobilnet csomagot (10. 000ft/hó), akkor ha arra 2 hónap után nincs szükségem, akkor vissza tudok váltani 1gb-s csomagra utána?
A hónap melyik részében érdemes pénzt váltani?
Közigazgatásban dolgozok, váltani szeretnék, de ragaszkodnak az 1 hónap felmondási időhöz. Most mit tegyek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!