Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy változzon?

Mit tegyek? Hogy változzon?

Figyelt kérdés

Sajnos már régóta ezzel a problémával küzdök. Nem tudom miért van ez de bárhol vagyok leginkább zárt helyen akkor mindig olyan érzés jön rám hogy nem leszek rosszul. És hiába nyugtatom le magam nem múlik el. Már egyszerűen mindent próbáltam de eddig nem változott ha igen is egy nagyon kicsi időre de utána egy idő után vissza jött. Mit tegyek hogy

ez elmúljon? És olyanok írjanak akik ténleg tudnak ebben segíteni vagy már keresztül mentek ezen

Mert ez nem vicc!


2019. nov. 9. 21:50
 1/5 grafno ***** válasza:
Igyál 2 3 pohar boroscolat. Az segít a gátlásokon vagy próbálj keményebb lenni vagy keress fel egy dokit.
2019. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj az orvossal hogy teli nyom gyógyszerrel amivel szintén nem lesz jobb mert nem élhettem le az életem gyógyszerekkel.
2019. nov. 9. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Klausztrofóbia vagy pánikbetegség? A zacskóba lélegzés mély lélegzetvétellel szerintem segít.

Amúgy a logika gondolatokat fog generálni amire azt tudod mondani h igaz. Ez egy idő után lenyugtat. Meg kell tudnod mi okozza a bajt. Ez nem könnyű. Olysn ez mint dzíntelen üveget lefesteni egy képen. A festékek közt nincs üveg szín. Nehéz meglátni a megláthatatlant megfogni a megfoghatatlant, de szerintem ez a gyógyulásod kulcsa.

2019. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen. Én is pánikbetegségre gyarapszom.
2019. nov. 10. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pszichiáterhez mész, az tényleg gyógyszert fog felírni, de ha pszichológushoz, ő talán tud segíteni, hogy megtaláld a probléma gyökerét.
2019. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!