Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak még hogy végre...

Mit csináljak még hogy végre változzon ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja nincs munkám ami miatt a párommal majdnem napiszinten mennek a viták. Személyesen is vittem el helyekre az önéletrajzom de eddig nem jártam sikerrel mar az összeomlás szélén állok. Ebbe az egészbe a párom szülei is beleszólnak, főleg az anyja. Tőlük se hallok mást ahányszor találkozunk (ez heti több napot is jelent). Tegnap este már inkább nem is akartam beszélni a párommal mert olyan dühös voltam az egész kialakult helyzet miatt. Telefonon az anyja engem szid ha találkozunk akkor is hallgatom. De ennél többet nem tudok tenni hogy hivom a helyeket személyesen viszek be es emailen küldöm el az önéletrajzomat. Kezdem azt érezni, hogy ez a helyzet szétmarja a kapcsolatunkat. Albérletben élünk egy fizetésből. Ettől pedig azt érzem hogy talán nekünk nem is kéne együtt lennünk pedig ezen kivül minden rendben lenne köztünk.
2019. márc. 21. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mutatkozik meg, hogy ki az igazi párod... vagy pedig csak kihasználni akar.

Másfél hónap?

Volt, amikor 2 és fél év volt az elhelyezkedési idő.

Most ugye munkaerőhiány van - de ez nem azt jelenti, hogy 5 perc alatt elkelsz.


Viszont tele van az internet munkaügyi tanácsadóval.

Olvass utána - jó sokat! - és keress meg néhányat.

2019. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom vele megertetni igazabol. Elkuldtem mar gyorsettermekhez is mondvan onnan mar masnap ketesnek... hat nem.

De ha sikerulne is (mert ugye ezt nyomatja a parom es az anyja is hogy addig ameddig nem lesz mas jo ez is) foallasban egy mekiben pl hogy menjek el egy interjura is? Mert igazabol barmilyen helyre is megyek ha 3 honap probaido van senki nem fog elengedni hogy menjek a dolgomra ... ezt nem tudom hogy ertessem meg vele.

2019. márc. 21. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt meg kell oldani valahogy.

Pl. a szabadságot lehet erre használni.

2019. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog a párodtól!

Megértőbb is lehetne!

Mi lenne,ha lebetegednél és nem tudnal dolgozni?eltartana?vagyis melletted állna!

Lehet jobbat érdemelsz.

2019. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt nem irtam, hogy 20 eves vagyok es az elso normalis munkahelyemet probalom keresni. Eddig egyszer masfel honapot dolgoztam majd felcevet alkalmiban. De ha mar munkat keresek nyilvan nem rovid tavra hanem minel hoszabbra probalok tervezni plane lakas mellett.

Koszonom a valaszotokat.

2019. márc. 21. 12:04
 6/6 mindentudó99 ***** válasza:
Mi az hogy meki mellett nincs állásinterjú 3 hónapig. Tudod hogy ez csak kifogás. Hétvégén is van meló. A napot szabadnapban hétköznap megapod és mész interjúra. Vagy 3 hónapig nem mész csak dolgozol a mekiben. És akkor mi van? Teljesen jogos a család felháborodása. Elsö normális helyedet keresed? ,Mit gondolsz gyárigazgató leszel egyből? Albérletezel azt fizetni kell. Elvállasz mindent ha meki meki ha wc takarítás akkor meg az. Aztán majd továbblépsz.
2019. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!