Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem köt le semmi?

Miért nem köt le semmi?

Figyelt kérdés

#nemkötlesemmihaló
2019. nov. 10. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez a menj el a háziorvoshoz és mond el neki nagy baromság, sokan vannak, minek mondana bármit is?


Engem sem köt le semmi igazán, túl sok az inger, de a látszatot megadom, mintha érdekelne. Elkezdtem sorozatokat nézni, a munkaügyek elég jól kizökkent, haláli:


[link]

2019. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ami fél óránál tovább tart, engem sem köt le, szóval nézz filmeket fél óra felosztásban, ettől megváltozik a hangulatod és utána már tudod mit kell tenned, nálam is ez vált be!
2019. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Valamit csak szeretsz csinálni sportolni vagy esetleg otthon ülő típus vagy-e?
2019. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Belenéztem a sorozatba első m2m-es reklám után kinyomtam. Annyira nem kötött le ez sem. Sok időm nincs szóval otthon ülös. Tanulok kresszre, esti gimibe járok és dolgozok persze túlórázok is ha kérik. És kezd agyamra menni az állandó stressz kiakarok kapcsolódni de nem tudom elengedni a dolgokat. Túl sok mindennel kell foglalkoznom egyszerre.
2019. nov. 16. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!