Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma rám szállt este egy poloska...

Ma rám szállt este egy poloska és megfogtam és ilyen büdös van tőle, érzem a kezemen is pedig már mostam is kezet szappannal meg minden. Ugye nem lesz tőle semmi bajom a polsoka büdösségétől?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle bajod, de ha szépen nyúltál volna hozzá, pl. hagytad volna, hogy magától rámásszon a kezedre vagy papírra, akkor nem ijedt volna meg és nem nyomta volna ki a váladékát.
2019. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú ennek örülök, mert azt hittem valami rákkeltő anyagot tartalmaz vagy valami... meg hallottam rémtörténeteket, hogy ebolát terjeszt meg minden, de igazából nem is fogtam meg csak zsepivel kidobtam az ablakon.
2019. okt. 27. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Máskor tedd a lábai alá, hogy rámásszon, akkor nem fogja kinyomni magából. Ha megfogod, akkor ezzel a büdös váladékkal védekezik.
2019. okt. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hírnök ***** válasza:
megijedt tőled, ezért spriccelt. Nem ártalmas. Legközelebb ne fogd meg, hanem egy pohárral letakarod, abba szépen zutty beleesik, utána kidobod az ablakon. Csá
2019. okt. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkàbb lehúzom a wc-n. Most meg harlekin katicàkkal küzdök. Irtom azokat is.
2019. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!