Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes tetoválást csináltanom?

Érdemes tetoválást csináltanom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és eljutottam egy olyan pontra, hogy teljesen kikészültem a lovam elvesztése miatt. Szeretném ezt a tetoválást megcsináltatni a saját lovam képével :

[link]

Egy dolog tart vissza...Sokan mondják, hogy nyúlni fog a bőröm és csúnya lesz. Ez igaz? Egy ilyen kis apró, de mégis fontos tetoválás nem tudna elcsúfulni szerintem...



2019. nov. 10. 21:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Milyen testrészemre varrassam fel, ahol nem nyúlik annyira a bőr az idők alatt?
2019. nov. 10. 22:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondold meg, mert aztán ha mégse szeretnéd, fájdalmas műtéttel lehet levenni, de annak is nyoma marad. Sok munkahelyen hátrányban vannak a tetováltak. Ráadásul 18 éves kor alatt szülői engedély kell hozzá.
2019. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vadlin, csuklon nem nyulik annyira a bor. Esetleg alkar
2019. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne, még ne. Inkább egy szép ezüstmedált gravírozással. Tetoválást inkább hagyd meg 18 éves korod utánra, ha még mindig szeretnéd.

Nyúlni fog a bőröd, de nem csak amiatt ne kezdj még bele. Sok piszkálódás érhet a tetoválás miatt, akár korodbéliektől, akár felnőttektől és nem annyira jó, persze lesznek akiknek tetszeni fog, szóval lesz hideg és meleg, de érdemesebb várni.

Ha nagyon kivagy lelkileg, nyugodtan látogass el egy gyerekpszichológushoz, hidd el, tudom, hogy sokat tud segíteni.

2019. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tetoválós srác meg fogja tudni mondani hogy hová kéne rakni. De ha nem jó a művész és a lovad nem fog hasonlítani a valaha volt lóra akkor csalódott leszel és egy elcseszett művet fogsz magadon hordani.
2019. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Boka, vádli, csukló

De egy ilyen képnél nagyon fontos hogy ügyes, megbízható művész csinálja, különben nem fog hasonlítani

2019. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!