Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szemüveget vissza vesznek 3...

Neo44444 kérdése:

Szemüveget vissza vesznek 3 napon belül?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jó, akkor kénytelenek visszavenni.
2019. nov. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. A szemészorvos által felírt, általuk elkészített szemüvegre gondolsz? Mert ha leellenőrzik és azt készítették el ami a recepten van akkor miért vennék vissza? Hatszámjegyű összegekbe is kerül egy valamirevaló szemüveg. De lehet, passz. Utána fogok nézni mert magam is szemüveges vagyok és most már érdekel a dolog.
2019. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen dioptriás szemüveg igázaból azért akarom visszavinni mert kényelmetlen akárhogy állatgatják már háromszor vissza mentem de sehogy se jó de a dioptria se biztos hogy jo
2019. nov. 11. 10:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Úristen. Melyik optika ez?
2019. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vision express
2019. nov. 11. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
#3: A keretet fel kellett, hogy próbáld az elkészítés előtt, akkor nem volt kényelmetlen?
2019. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor jónak tűnt de most egyszerűen sehogy nem jó kicsit állítanak rajta akkor jónak tűnik eltelik egy fél nap és kényelmetlennek érzem megint. Ma bemegyek hátha visszaadják a pénzt de nem sok esélyt látok rá...
2019. nov. 11. 14:50
 8/9 anonim válasza:
Hmm, én csak egyetemen az előadásokon hordom a szemüvegemet, de én is néha érzem, hogy kényelmetlen több óra folyamatos viselés után. Pedig nekem is állítgatták a keretet, hogy passzoljon. Tőlük kellene megkérdezned, hogy mi ilyenkor a teendő, mert te kisebbfajta vagyont fizettél ki ezért a szemüvegért, amit hosszútávon kényelmetlen hordanod.
2019. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Saját tapasztalatom az, hogy rugalmasak a visionben, bár régi tapasztalat: 10 éve vettem egy napszemüveget, kb. 2 hónap múlva vettem észre, hogy a belső felén hiányik az anyagból egy darab. Nyugati, aréna pláza, végül árkád, csak ott volt a szemüvegből. Az más kérdés, hogy egy nagy kartondobozba voltak behányva a több tízezres szemüvegek és szinte mindegyiken volt sérülés, így 2-3 szemüvegből raktak össze nekem egy 'normális' darabot, de megcsinálták. :/
2019. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!