Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők/lányok szerintetek miért...

Nők/lányok szerintetek miért vesznek fel fekete vastag keretes szemüveget?

Figyelt kérdés
Van aki szerint ez jól áll? Szerintem inkább férfias, öreges és csúnya. Láttam már tizenéves lányon is. Mért nem vesznek fel nőies szemüveget, annyi szép van?
2015. dec. 31. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kétféle van, egy vékony keretes világosabb színű, meg egy vastag sötétebb (enyhén bordó). Eddig kivétel nélkül mindenkinek a vastag tetszett rajtam. Van, akinek az áll jól.
2015. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Neki tényleg nem áll jól annyira:

[link]


Ez így nem rossz:

[link]


[link]


Nekem ez is nagyon tetszik:

[link]

2015. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz lányomnak,jelenleg két szemüvege van.Egy vékony keretes fekete,utálja...és egy vastag keretes kék ami iszonyú jól áll neki (mások szerint is) ,mióta ez megvan neki,már a kontaklencsét sem emlegeti...
2015. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy komolyabbnak/idősebbnek akar kinézni benne? Szerintem akkor se nőies.
2015. dec. 31. 19:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar idősebbnek tünni :) De azzal sincs semmi gond ha neked nem tetszik,hisz nem lehet mindenkinek egyforma izlése.Lehet,hogy neked csak azért nem tetszik mert egy időben boldog boldogtalan hipszter szemüvegben mászkált.Ez kb olyan mint amikor bejött a kocka keret ( vagy nem is tudom,hogy hívják) akkor az is hordta akikek a feje is szögletes volt.Szerintem fontos,hogy a keret az arcformához legyen választva.
2015. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem magamnak kb 2 hónapja új szemüveget. Az előző tipikusan csajos/nőies volt, de valahogy nem voltam benne önmagam (4 évig használtam). Most én is vastagkereteset vettem és mindenki dicséri, jobban is érzem magam benne (hivatalosan egyébként gyerek keret, mert kis fejem van, és belülről kék színe van a keretnek, baromi jópofa).
2015. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Igen, nekem nagyon jól áll :)
2015. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Most ez a divat. Szerintem egyáltalán nem öreges/férfias, pont azért mert kizárólag fiatal lányok hordják :).
2015. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert hihetetlenül bombasztikusan néznek ki benne. :P
2015. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Mert nyilván az a divat. Amíg nem volt divat pont cikinek számított meg rondának... szóval kétlem hogy azért hordják mert az tetszik nekik, vagy az áll jól. Egy normális nőiesebb keret mindenkinek jobban áll. Persze a divatot követő embernek ezt mondhatod, úgysem érti meg...
2016. jan. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!