Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak sem működik az OTP Direkt?

Másnak sem működik az OTP Direkt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem működik, fél órája léptem ki belőle.
2019. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17:30 van, otpdirekt még nem működik, eddig a pillanatig nem kaptam meg a ma esedékes nyugdíjat, nem kaptam meg nyugdíjasként a továbbdolgozásért a nyugdíjemelést, nem kaptam meg a prémiumot, nem kaptam még meg a nyugdíjkiegészítést. Most mondja az ATV, hogy mindenki megkapta. Hát én nem vagyok mindenki,ezt onnan tudom, hogy minden pénzmozgást a számlámon sms követ. Ma pl. sms-t sem kaptam, tehát pénz sehol. Nem okoz megélhetési gondot, de ez van.
2019. nov. 12. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem voltál véletlenül adategyeztetésre kötelezett?
2019. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Adategyeztetésem megvolt. Időközben megérkezett az sms-ek dömpingje. Működik az otpdirekt. Megérkezett a nyugdíj, megérkezett a prémium és a nyugdíjkiegészítés. Viszont a múlt évi nyugdíjasként továbbdolgozásért a havi 0,5 %-os nyugdíjemelés nem. Holott én még értesítést is kaptam.A kiegészítés nem a 0,5 %-al emelt összegre lett számolva, nem kívánom részletezni, nem akarom húzni a témát, mert ez egy rétestészta. Feleségem ez idáig még nem reklamált, így viszont mindketten mehetünk reklamálni. Ugyanis a kiegészítést már a 0,5 %-al emelt összegre kellett volna számítani. Ez viszont elmaradt. Nos itt állok. De feltétlen el kell intézni napokon belül, mert 2020. jan. 1-től aktuális nyugdíjemelést erre a 2019. jan.1-től aktuális összegre kell számolni. Illetve kellene számolni. Nem akarok telhetetlen lenni, de mint írtam korábban, ami jár az jár. Nekem is, nekünk is. Azt hiszem a kommentelést itt abbahagyom, nincs mást tennem, járom a hivatalokat! Köszönöm a türelmet és a két reagálást!
2019. nov. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!