Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl a további...

Hogyan éljem túl a további napokat?

Figyelt kérdés
Nem volt igazán más választásom, így Ausztriába költöztem. Pályakezdőként, kevés nyelvtudással a McDonalds maradt. Felvettek egy helyre ahol sok magyar dolgozik. Ma lesz a 3.napom,és már egyedül hagynak a McCafeban. Nagyon izgulok,életem 3.munkanapján bedobnak a mély vízbe... Amivel nem is lenne gond, ha egy kicsit már értenék a dolgokhoz. Hogyan nyugtassam le magam? Nagyon félek ma bemenni...

2019. nov. 12. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

Mással is ezt csinálták, aztán ő is túlélte.

2019. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, mondjuk ő alkesz és munkanélküli lett...
2019. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megoldás: rúgj be.

attól megnyugszol és többé be se kell menned.

2019. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Na igen... A többi alkalmazott is hetekig tanulta hogy tegye bele a zsacsiba a sajtburgert, meg rá a pohárra a fedelet...
2019. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy McCafé nem csak ennyiből áll! :) illetve a többi teendő sem.
2019. nov. 14. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké, de azért lássuk be hogy nem bonyolult a feladatkör csak te vagy kishitű. Mondd magadban h "Elég értelmes vagyok hogy meg tudjam csinálni!"

Van amúgy egy jó módszer. A feladatok előtt csukott szemmel képzeletben végig kell csinálni úgy ahogy kell és a végén el kell képzelni azt is hogy ettől örülsz és hogy milyen jól megcsináltad. Ezt lépésenként apró részletekkel. Amikor kinyitod a szemed akkor megcsinálhatod ugyanúgy és nem lesz gond.

2019. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!