Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol szoktatok hangos és erős...

Milanamilan kérdése:

Hol szoktatok hangos és erős petárdát venni illetve rendelni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 120db feletti termékekre gondolok, kb olyan 160-200db hangosakra. Gondolom ezek már F4 kategóriásak.

2019. nov. 14. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendelni annyira nem érdemes már, eléggé rászállt az EU a dologra... (Bombashop, pyrofire... A webshop már csak volt, a korábbi vezérkar meg a börtönben csücsül)

Venni Szlovákiában lehet.

És nem, nem F4. Egy 5g-os DumBum is szól olyat mint az ágyú, annyi pénzért amennyibe az 4-esek kerülnek már inkább tűzijáték. Bár nekem így is tűzijáték kell, nem petárda, de ízlés kérdése.

2019. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem pyrofire, hanem pyrofans.


A pyrofire.eu a mai napig üzemel, bár a 4-es kategóriát kivezették az állandó kínálatból (néha fel-feltűnik, de általában nincs).

2019. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz azt főként házilag csinálják meg, különböző villanóporokból. Van többféle változat és erősség. Itt lehet kicsiben és nagyban is csinálni. Ha érdekel utána nézel. Vannak evvel foglalkozó magyar fórumok is ahol kifejezetten ilyesmivel foglalkoznak.Venni meg külföldi főleg Lengyel webshopokban veszik, pontosabban rendelik. Gondolom Cobra8, 45 és 75mm-es Delova Rana, meg hasonlókra gondolsz.Gyárilag 100g hatóanyagig van.
2019. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A pyrofire.eu az megbízható, tőlük rendeltem már Zink rakétákat. F4-es óriásvulkánt, és 75mm-es delova ranat. Jobb cuccok náluk mindig vannak. Persze azt tudnod kell hogy nem véletlen F4. Nagyon kemény cuccok, és komoly elővigyázatosságot igényelnek. Egy nagyobb keliberű raksi is elég nagy légnyomást tud csinálni. Hát még a 100 grammos petárdák. Szilveszter este is csak lakott területen kívül szántóföldön tudod őket használni.
2019. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül EkoPiroról rendeltem dolgokat :)
2019. nov. 18. 07:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Ekopiroról nem sok jót hallottam

Ha megjött,megírnád légyszi,hogy rendesen megjött-e minden?

Csak kíváncsi vagyok

2019. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6# ezért rendeltem utánvéttel :) Ha megjön megjön, ha nem, nem :/ ,privátba viszont írni fogok ha minden jól sül el, ellméletileg ma jön meg... remélem 🙄
2019. nov. 21. 09:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi Szépen 😀
2019. nov. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig megjött
2023. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!