Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mitt tenétek Ilyenkor?

Ti mitt tenétek Ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 32 /F , igazábol már csak egy kilátás látok életemben , a halált , egyszerüen, kevés pénzem van abol ne tudok lakást venni , albérletre se fut a szülökell , éllek , a párkapcsolatom nincs , barátaim sincs ki szabtam , hogy 35 éves koromig húzóm aztán , öngyilkos leszek . Van egy másik lakásunk üresen de apám nem enged föl o joguk, évek otta arra vártam, mást se szeretnék csak egy normálist lányt nem kapok , nem látom értelmét az életnek , Dolgozok mint egy állat , még hétvégén is és nem elég Mitt kénne tenem . már nem tudok mi tegyek ?? mindig mindenki azt mondja jo ember vagyok, jo szivü de az élet miért utál : Nem birom tovább:(

#kétségbeesésé
2019. nov. 17. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az élet nem fair. Ez van.
2019. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32 éves vagy, nyavajogsz, mint egy kölyök. Nem rágott még meg rendesen az élet, különben tudnád, mi a valódi probléma. 35 évesen se leszel öngyilkos ne félj. Aki az akar lenni, az nem szab ilyen határokat. Én is csak megtenném, ha az élet valamiért úgy hozná.
2019. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nyafognék tovább.

Tudod, vannak emberek, akik akarnak változtatni, és vannak, akik csak szűkölnek mint egy kóbor kutya akit összerugdosnak.

Csinálj valamit! Harapj! Fuss el!

Bármit, de csinálj!

Vagy, ha neked valójában tetszik, ami most van, akkor kushadj tovább. Mártírkodj. Van, aki azt élvezi.

2019. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!