Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Terhes vagyok? Segitseg

Terhes vagyok? Segitseg

Figyelt kérdés

Baratommal nem vedekeztunk de nem elvezett belem. 4 napja kellett volna megjonnie, meg mindig nem jott meg. Nem szokott kesni a menstruaciom csak elobb szokott megjonni. Nagyon fajnak a melleim mar 3 napja. Hanyinger erzetem is van neha. Tobbet eszem, kivanok dolgokat pl ma csiposet. Aggodom hogy terhes vagyok. Meg megjohet, ugy tudom hogy 7 nap utan erdemes tesztet csinalni.

19/L


2019. nov. 18. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Már ma vagy holnap reggel csinálhatsz tesztet. A kimaradt menstruáció első napján már jó eredményt adnak a mai tesztek, nem kell egy hetet várni.


Amúgy gratulálok!

2019. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Miért aggódsz? Az szexel védekezés nélkül, aki gyereket tervez vagy nem zavarja, ha mégis becsúszik. Nyilván ennek tudatában csináltad te is. Mert ha nem, akkor vagy felkészülsz lélekben arra hogy akár anya is lehetsz, vagy arra is, hogy az első megfogant gyerekedet meg fogod ölni.
2019. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Én abban a korban vagyok hogy elfogadnám ha gyerekem lenne és talán örülnék is neki. Annak is ha a csajom 19 lenne. Ha pedig a 19 éves terhes csajomat kéne tologatni na az lenne ám csak a nagyon jó élet. :D


Ha ti nem így vagytok vele, akkor próbáljátok feldolgozni! Nem olyan rossz az. Később rájössz hogy a legjobb döntés volt megtartani. Bár ha a barátod egy tróger akkor lehet némi ellenérzésed a dologgal...


Amúgy ha nem élvezett beléd akkor nagyon nagyon minimális az esélye hogy teherbe esel. Viszont ha ez a minimális esély bejön akkor az a gyerek nagyon nagyon akar valamit ezen a világon. :)

37F

2019. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Terhes voltam...
2019. dec. 9. 05:32
 5/8 anonim ***** válasza:
És mit tettél?
2019. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Gondolom már nem az...
2020. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
abortusztabletta.
2020. jan. 11. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, talán ez volt a legjobb megoldás.

De legközelebb azért ne hagyd, hogy idáig menjen.

2020. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!