Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki a szomszéd...

Hogy derítsem ki a szomszéd srác nevét?

Figyelt kérdés
5hónapja lakunk itt, de most láttam elōször(2-3x) a srácot. Fogalmam sincs a nevérōl, kb velem egyidōs lehet. Ez nem valami creepy "kifigyelem a srácot" dolog, de szerintetek hogy derítsem ki a nevét? 16L
2019. nov. 18. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


- Megkérdezed tőle (valami ürüggyel). (Bemutatkozol, és ha udvarias, akkor ő is megmondja a nevét)

- Megnézed a postaládájukra mi van kiírva... igaz, a keresztnevét ebből sem fogod tudni.

- Csinálj kérdőívet, és töltesd ki vele...

Nincs több ötletem. :)

DE még mindig valahogy jobb az egyenes út.

2019. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első is jókat írd , de amúgy szerintem simán direktbe is el lehet hívni valahova:):):)

Csak pl kezdésnek ne mozira, mert ott úgy pl nem tudtok beszélgetni pl a film alatt; tehát ha pl mozis programot terveztek , akkor legyen vagy a f ilm előtt,vagy a film után még minimum olyan kb 3/4 órátok beszélgetni is. :)

2019. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kezdj el beszélgetni vele a lépcsőházban? Én örülnék neki ha egy lány odajönne hozzám ilyenért.
2019. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. nov. 20. 19:33
 5/9 A kérdező kommentje:

Viszont a második "tanácsadóhoz":

Még soha nem beszéltünk,szóval az úgy fura lenne, ha az utcán odarohannék, hogy "szia, nincs kedved eljönni velem kávézni, amúgy a szomszéd vagyok?"

2019. nov. 20. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Há' bemutatkozol. "Szia, Patrícia vagyok, tudod, a szomszédból. És arra gondoltam, hogy lenne-e esetleg eljönni velem valamikor mittoménmicsinálni v mittoménhova." A végéből csak az egyik is elég. De egyébként ezt meg finoman, lassan adagolva kérdezzed/mondjad neki, tehát ne lerohand, mintha már 'nyert ügyed lenne alapból', hanem egy kicsit vigyázva, bizonytalanul, fokozatosan. Tehát ilyen kis visszafogottan, tényleg picit ilyen bizonytalanul-finoman. Szerintem érted, hogy hogy gondolom hangsúlyozni, meg hogy pl kiejtésben hogy hangzana ez a mondat. Olyan lassan. Tehát, hogy így nagyobb szüneteket tartsál az egyes részek, gondolatok között a beszédedben. Mindjá jelölöm "..."-tal, hogy hova rakjál szünetet. Nem kell tulsok, de egy pici, hogy ilyen finomabb, visszafogottság jellemezze. Tehát nem így lerohanod, meg rárontasz, meg ilyesmi, hanem szépen, fokozatosan, tehát így:

"Szia,(ide szia után mehet egy nagyon pici szünet, de nyílván ide magadtól is teszel:)) Patrícia vagyok,(ide is teszel magadtól is:)) tudod,(ide kell egy picit nagyobb.) a szomszédból. (Ide is kell egy picit nagyobb.) És arra gondoltam,(Ide is kell, de nem kell akkora , mint a megelőzőben) hogy lenne-e esetleg eljönni velem valamikor mittoménmicsinálni v mittoménhova."

Na és ako minjá:

"Szia. Patrícia vagyok; tudod,... a szomszédból.. És arra gondoltam.., hogy lenne-e esetleg kedved eljönni velem valamikor mittoménmicsinálni v mittoménhova." Ide asszem inkább nem az ,hogy kijelented, hogy arra gondoltál, hanem inkább kérdő hangsúly legyen a végén. Ja és az első kettő idézőjelesből kihagytam, a "kedved"-et. Na, asszem, mégisinkább, ahova kisebb szünet kell odaraktam két pontot, ott tán mégse az előzőnél kisebb, hanem a mégelőzőnél kisebb kell, kétszer is. Ügyesen, cukin, kedvesen, bájosan, visszafogottan kell csinálni, és akkor bejöhet. :) Ha meg sors szerint is együtt kell lennetek, akkor mindegy, mit csinálsz, nehéz elszúrni. :) Jó, nekem mondjuk sikerült egy sorsszerű-kapcsolatot elszúrni, de az én vagyok; neked sikerülhet. De azért a hangodban kicsit visszafogott, bizonytalankodó legyél itt picit, de belül érezzed magad méltónak rá, hogy legyen egy társad; és akkor gondolom, az a trükk. :):)

2019. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Ja de és én nem így szúrtam el, nekünk az totál máshogy indult, de nem is az volt a lényeg, hogy hogyan indult. De elvileg tetszettem neki, de nem jött velem össze, mert volt barátnője, és amikor szakítottak, hát , most se keres, mert még nem dolgozta föl a szakítást; de valaki azt mondta, hogy elvileg keresne; vagy hogy majd keres, de ezt ő nem mondta a szájával, mert addig se akar hitegetni, amíg összeszedi magát, hogy "de most má mindjá tényleg, de mostmá mindjá..."
2019. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos lenne ha így rohannál oda hozzá. Én szívesen elmennék veled kávézni. :) Ha meg pofára ejt akkor bunkó és majd én elmegyek veled kávézni. :D
2019. nov. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6.és7.vagyok;még mondjuk annyit szertnék hozzátenni, hogy pl én először nem tudtam, hogy van barátnője, és akkor egy ilyen nagy borítékot adtam neki, amiben írtam magamról , és volt benne elérhetőség, meg még egy rajz is volt benne, amit én készítettem:) Az egy ilyen vicces hlyeséget ábrázolt. :) Nem létező állatok utaztak az űrben, meg volt egy ilyen űrállomás, amin sátor volt, meg ilyen napszemüveges esőcsepp-féle kis teremtmény (nem esőcsepp, hanem igazából olyanszerű, mint a Bloo a Foster házából:)) És akkor volt amelyik repült, volt amelyiknek másik állat húzta a szánját (fotelét:)) Aki a fotelben ült, neki hal feje, és patái voltak, aki meg húzta, az egy denevérszárnyas róka volt. :)
2019. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!