Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sztetek a szomszéd srác volt...

Sztetek a szomszéd srác volt aki lenyúlta anyám telóját és vagy 50000 forintját?

Figyelt kérdés
a történet ott kezdődött h a szomszéd srác átjött hozzám segíteni levágni a füvet a másik szomszédomban. 7órakor mentünk át és akk még a telefon és a táska a helyén volt. miután elkezdtem füvet vágni ő elment haza azzal az indokkal h átveszi a cipőjét éd addig vágtam a füvet a ház előtt, kb 10 per múlva vissza jött. Tovább folytattam a fűvágást de megálltam egy pillanatra h igyak egyet de amikor hátra néztem a srác sehol nem volt. folytattam továbbra is a fűvágást és pont kifogyott a benzin akk sétál oda hozzám h ő otthon volt mert megszomjazott és nem akart bemenni hozzánk inni nehogy az legyen mondva h ő mit keres nálunk amikor nincs otthon senki.(számomra ez a mondat elég furcsa volt mivel már máskor is volt úgy bent nálunk amikor mondjuk én kint voltam az udvaron vagy lent voltam a kertben) hazamentem tankolni és akk vettem észre h nincs a telefon a helyén és a táskából is ki van pakolva minden, megnéztem és nem volt benne a pénz. amint hívni akartam a rendőröket egyből nekiállt össze tapizni a telefon töltőjét, megfogta a táskát és még a pénztárcát is.

2013. jún. 21. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel hogy az meber egy idióta így még rá is kever.Azért fogdosta össze elötted ha újlenyomatot vesznek akkor elötted fogta elösőre " " Ilyen tetveknek le kéne vágni a kezüket!

Én a helyedben zárnám a lakást mert ez egy szarka ami rajtatok piócázik.

Én kiverném belőle a cuccot,így utólag lehet hogy késő de akkor ki kellet volna rámolni vagy körbe nézni hogy hova tette vagy fel kellett volna hívni rögtön a mobilt hogy hol csörög ki.

Emberrel jobb ha szakítod a kapcsolatot és pofán vágod!

2013. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy nyeld le vagy bízd a rendőrségre a dolgot. Semmiképp se intézkedj magad.

Ám mivel a rendőrség már segíteni úgy sem fog tud, jobb ha elfogadod és tanulsz az esetből.

2013. jún. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kint voltak a rendőrök, annyit javasoltak h nézzünk körül a szomszédban ahol vágtam a füvet hátha volt annyi esze és nem haza vitte a szajrét. a postaládában megtaláltuk a zseblámpámat ami a telefon mellett volt. így már biztosak lettünk benne h ő volt. elmentek hozzá a rendőrök de nem sokáig voltak náluk, reménykedtünk benne h mielőtt elmennek még bejönnek hozzánk és mondanak vmit, de nem így történt....talán a srác szülei nagyobb hatással lesznek rá és vissza hozza a cuccokat.
2013. jún. 22. 04:52
 4/4 A kérdező kommentje:
ha nem így lesz akk itt maradtunk egy forint nélkül, kb még annyi kajánk maradt h hétfőig kihúzzuk vhogy aztán utána mi lesz azt nem tudom. még dolgozni se tudunk majd eljárni....teljesen tanácstalanok vagyunk mivel senkire se tudunk számítani.
2013. jún. 22. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!