Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mivel szoktátok motiválni...

Ti mivel szoktátok motiválni magatokat a munka túléléséhez?

Figyelt kérdés
Sajnos én abban a helyzetben vagyok jelenleg, hogy utálom a munkám, a munkahelyem és a kollégákat is. És indulás előtt mindig gyomoridegem van. Viszont azt szoktam csinálni hogy könnyebben menjenek a napok, hogy például ha lessz este valami jó műsor a tv-ben azt hajtogatom magamnak hogy éld túl ezt a napot, este pedig megnézheted az xy műsorokat. Vagy még fizuval is szoktam magam nyugtatni, vagy azzal hogy milyen jó lessz a hétvége, csak bírd ki a hetet hozzá. Ti is szoktatok ilyet csinálni? Ha igen, mit szoktatok mondogatni?

2019. nov. 19. 09:38
 1/4 anonim válasza:
100%

Á, ez nem jó. Szerintem inkább próbálj nem gondolni a de utálok mindent és mindenkit érzésre, hanem xard le. Tényleg. A mindent utálsz és utálsz itt lenni csak tönkre tesz belülről. Vagy nézz másik munkát, és gondolj arra, hogy már nem sok van hátra, lesz másik.

Én általában mindig valami nagyon csípőset ettem ebédre, amikor rossz helyen dolgoztam, valahogy lenyugtatott.

2019. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem a villanyszámla motivál.
2019. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem meg a jó munka.
2019. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol és miért nem váltasz?
2019. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!