Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveszett TB kártya, lejárt...

Elveszett TB kártya, lejárt személyi igazolvány, nem bejelentett lakcím. Hogyan tudom ezeket pótolni?

Figyelt kérdés

Nincs anyakönyvi kivonatom, se útlevelem, se jogosítványom. Ráadásul kiderült, hogy az eddigi lakcímemről is kijelentettek. :(


Hol tudom pótolni a fent említett dokumentumokat ezeknek hiányában?


2019. nov. 19. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmiféle igazolványod sincs?

Hát tudod, ezt nem akkor kellene kérdezni, amikor az utolsó igazolvány tűnik el, hanem akkor, amikor az első.

2019. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
A lejárt személyivel bemész az okmányirodába. A többit ott elmondják.
2019. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Akkor elsőre pótolni kell az anyakönyvi kivonatot. Utána lehet menni a többi dolgot sorban intézni.
2019. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kormányablaknál érdeklődj, ők tudnak segíteni/pótolni!
2019. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is azt hittem, hogy a lejárt személyihez kell az anyakönyvi kivonat (nekem mellesleg, hál'isten meg van), DE nem kérték. Elég volt a lejárt személyi, ami alapján beazonosítanak, és kiadják majdan az újat. Addig amíg nm lesz kész, addig pedig ideiglenest kapsz. (kormány ablakban lehet intézni)

[link]


TB kártya szintén kormányablak, és azt hiszem annak a pótlása 3000FT.

[link]


Lakcím kártya szintén kormányablak lenne. Itt leírják hogyan:

[link]

2019. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!