Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok már Törökországban?...

Voltatok már Törökországban? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
(Nem tudtam milyen kategóriába helyezzem a kérdést.) Milyenek az emberek, a táj, az árak? Szépek a nők?

2019. nov. 21. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Szép ország, jó az éghajlata, kellemes, sok a pálmafa, szép a tenger, homokos az egész part.

A nők gyönyörűek.

Az árak a Nyugat-Európai árakhoz képest alacsonyabbak.

Pamukkálét mindenképp nézd meg, az fantasztikus!


Egyedül a közbiztonsággal vannak gondok, én ezért nem merek most menni.

2019. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Leirhatatlan. Magyar szemmel elkepzelhetetlen kulonbsegeket vannak a tajak, az orszagreszek, az adott orszagreszek konyhai kozott, nem lehet arra valaszolni, hogy milyen Törökorszag, mert mondjuk İzmirnek mar semmi köze nem lesz mondjuk Mardinhoz se etelek, se taj, se emberek teren, pedig kivulrol nezve mindannyian törökök. Aztan a Fekete-tengeri regiorol meg nem is beszeltunk, egy ujabb teljesen mas gasztronomia, emberek, meg a nyelv is mas :). De amugy a vilag legcsodalatosabb orszaga, soha nem koltoznek mashova. Turistakent jo arak vannak, itt elve viszont egy kifejezetten draga orszag, plane gyerekkel. A nok szepsegerol nokent nem tudok annyira nyilatkozni, ilyen kozmetikai szempontbol annyi altalanossagban igaz, hogy itt szelesebb az a reteg, akinek van penze es igenye luxus kezelesekre, sminkekre, termekekre stb. Ezert tobb igenyesebb not lathatsz (valamint szerencsere az ilyen kozonseges pothaj, mukarom borzalmak itt nem divatosak). Viszont nem nagyon allnak szoba kulfoldiekkel, es szerintem az összes kulfoldi ferfi jobban is jar nelkuluk, mert itt az alap igenyek annyira magasan vannak a nok reszerol, hogy a legtobb magyar pasi mar felkototte volna magat :'D.
2019. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes! Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Gondolkozom egy török nyaralásban. Azt hallottam a prostituáltak is olcsók :)

2019. nov. 24. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!