Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jól mostanába. Nem tudom mivan velem azt láttom hogy nem szeret senki és mindenki ellenem van. Ami szerintem az oka az a Szemét barátnőm vagy is ha mondhatom őt barátnőnek. Kicsi korom óta ismerem. A mostani időkbe nagyon meg utáltam. Régen jobban elvoltam vele de most nagyon nem. Vele járok egy suliba és egy osztályba is tehát muszály vele jóba lennem sőt még egy busszal megyek vele. De most már azon gondolkodtam hogy nem is szólok hozzá ha beszél hozzám akkor válaszolok akkor nem. Kicsi koromba a kemény aszfalton meglökött szerencsére nem lett bajom de mikor az anyának mesélte hazudott és azt mondta hogy csak játszotunk. Mindig hazudik legtöbb esetbe. Nem tudom mitcsináljak vele az a baj hogy ha össze veszek vele még képes össze ugrasztani másokkal hogy nekem áljanak amilyen szemét. A másik pedig kicsi korom óta nagyon félek a hányástól és mindig retegek hogy mi lesz hogy ha hányok és ő kiröhög mert nem segítene az tuti. Meg olyanokat mondd hogy én gyerekes vagyok. Mit tegyek mert emiatt már depressziós vagyok hogy nem igaz hogy nem tudom lerázni? Az a baj hogy anyukám is jóba van az anyával és így valamit ki kell találnom mit tegyek?? Mert ha beszélek hozzá vagy nem érdekli vagy flegmán válaszol vagy kiröhög. És ez most fontos lenne úgyhogy kérlek azok írjanak akik tudnak segíteni. Köszi!
2019. nov. 21. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Meddig fogtok még egy suliba járni?
2019. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 évig.
2019. nov. 21. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:

- Meg próbálhatod meg beszélni a lánnyal. Leülni vele és komolyan elbeszélni vele hogy neked ez meg ez a problémád és szeretnéd hogy változtassatok rajta vagy ha nem akkor szakítani szeretnél.


Lehet hogy a szakítás során sok embert ellened uszítana de talán előbb hisznek neked mint neki.


- Meg próbálhatnád megbeszélni szüleiddel is akár elmondani nekik hogy mi a helyzet hátha van ötletük vagy tudnak segíteni.


- Másik lehetőség ha még nem vagy középsuliban (középsuli esetén valószínűleg már okkal vagy abban a suliban amelyikben és meg is dolgoztál talán érte így pedig nem a legszívesebben vált az ember) vagy feljebb akkor még

lehet az iskola váltás is.


De a szüleidet lehet nem ártana be avatni mert az ilyen piszkálások és szívatások komoly dolgok. Sajnos azonban sokszor nem veszik elég komolyan ezeket.

2019. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!