Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Spirituális Sátánistáktól...

WoT gamer kérdése:

Spirituális Sátánistáktól kérnék most segítséget (felhasználói nevem ne nézzétek, ezer éves a fiók :D) Meg szeretném találni az őrződémonomat, tudna ebben valaki tapasztalt (abb) segíteni?

Figyelt kérdés

Először is 2 dolog: életkorom max. privátban jelenítem meg, mert már egyszer törölték a fiókomat :/, a másik, hogy akit nem érdekel, vagy csak annyit tud írni, hogy micsoda hülyeség meg szegény én mi hülye vagyok, az ne írjon kérem, mert ez nekem fontos és nem érdekel ki miben hisz vagy miben nem. Akkor a kérdésem kicsit bővebben. Hétvégén el szeretném végezni a kezdő/beavató rituálét, azután meg kellene találnom a Démonomat...de hogy? Olvasgattam fórumokat, blogokat és azokon az volt, hogy nézzem meg az összes Démont és szűkítsem le a listát, ki szimpatikus, de nem gondolnám hogy ezen dől el hogy melyikkel szimpatizálok és csak angolul találtam amiből még olyan sokat nem értek. Nagyon fontos lenne ez nekem, mert közeli embert nem ismerek, aki ebben nekem segíteni tudna :(. Értelmes és SEGÍTŐ válaszod vagy válaszaitokat előre is köszönöm!


Ui.:Ha lesz ember, aki tud vagy fog rajtam segíteni, ahhoz lesz még 1-2 kérdésem.



2019. nov. 21. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sok butaságot írnak az oldalon, ami nem úgy van, ahogyan a valóságban (több démon is megerősítette). Hogy emberi butaság, vagy direkt van, azt döntsd el te :) Sajnos nincs mindenkinek alapból őrzője, viszont azok, akik elég erősek, és érdemesnek találják rá őket, tényleg kapnak. Tanulj, fejlődj, erősödj, és ha érdemesnek találnak rá, kapni fogsz. Hogy ezt honnan fogod tudni? Hidd el, tudni fogod.
2019. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanácsod, segítséged! Akkor próbálok fejlődni, és majd egyszer hátha. :)
2019. nov. 26. 21:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot fel lehet Veled venni? Nagyon kíváncsi vagyok mások, hogy kezdték és mint folytatták. Tudom fontos mindenkinek a sajátossága, de kezdő és fiatal vagyok még, és azt hittem, hogy majd az őrzőm segíteni fog, de így, akkor valahogy máshogy kell segítséget szereznem...
2019. nov. 26. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, írhatsz! :)
2019. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egy kicsivel több mint 1 éve csináltam meg a beavató rituálém és azóta se találtam meg a sajátom. Sajnos nekem nincs :"(

Van ilyen is. Nem lehet mindenki hasznos és érdemes rá hogy legyen neki.

Remélem neked összejön :)

2020. febr. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenkinek van Őrzője, de idő, mire kapcsolatba tudsz lépni vele. A jelzéseit így is megértheted.
2020. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!